DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

III liga: Huragan Morąg rozgromił Widzew Łódź

W 13. kolejce III ligi sensacja w Morągu! Tamtejszy Huragan pokonał Widzew Łódź 3:0. Była to pierwsza porażka łodzian w tym sezonie.

Kaczkan Huragan Morąg – Widzew Łódź 3:0 (2:0)

Bramki strzelili: Mlonek (21 i 68 minuta) Lenart (33 minuta). Jak powiedział po meczu trener Huraganu Czesław Żukowski zwycięstwo było w pełni zasłużone. Trener morążan był spokojny o wynik meczu i cieszył się, że jego zawodnicy dobrze i konsekwentnie zagrali przez całe 90 minut. – Jesteśmy gotowi wygrywać z każdym – podsumował.

00:00 / 00:00

Po meczu wściekły był szkoleniowiec Widzewa Marcin Płuska. Jego zdaniem przegrana łodzian trzema bramkami i gra Widzewa to wstyd i kompromitacja. – Mam nie wychodziło nic, przeciwnikom dużo więcej. Rywale byli konsekwentni i zdeterminowani  – mówił po meczu.

Kaczkan Huragan Morąg:
Lawrenc – Podhorodecki, Koprucki, Szawara, Bogdanowicz – Lenart (83′ Stefanowicz), Zajączkowski, Galik, Chiliński (76′ Czorniej), Mlonek (80′ Gołębiewski) – Karłowicz (89′ Przybylski)

Widzew Łódź:
Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk (83′ Bartosiewicz) – Okachi (71′ Strus), Budka, Zawodziński (57′ Burski), Możdżonek, Michalski – Mąka (71′ Bartos).