DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Jabłoński odsunięty od prowadzenia piłkarzy Stomilu

Mirosław Jabłoński został odsunięty od prowadzenia piłkarzy Stomilu Olsztyn. Fot. Stomil

Mirosław Jabłoński nie jest już trenerem piłkarzy Stomilu Olsztyn.

Mirosław Jabłoński objął funkcję trenera Stomilu Olsztyn w połowie lipca 2014 roku. W pierwszym sezonie prowadzenia drużyny, pomimo wielu trudności finansowych i organizacyjnych, drużyna prowadzona przez Jabłońskiego zajęła dość niespodziewanie wysokie siódme miejsce.

Obecna sytuacja drużyny ze stolicy Warmii i Mazur jest nie do pozazdroszczenia. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu piłkarzom wciąż grozi spadek do II ligi, ze względu na zaledwie trzypunktową przewagę nad ostatnim miejscem w tabeli gwarantującym pozostanie w lidze.

W najbliższą niedziele piłkarze Stomilu mogą przypieczętować pozostanie w I lidze. Aby to osiągnąć drużyna musi wywalczyć minimum jeden punkt z niżej notowaną Pogonią Siedlce.

Relacje z tego meczu na antenie Radia Olsztyn
zapraszamy 5 czerwca od godziny 15

(lsad/bsc)

Więcej w Stomil
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn 2:1

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0) Bramki: 1:0 Grzegorz Fonfara - Zagłębie Sosnowiec (19 minuta) 2:0 Grzegorz Fonfara - Zagłębie Sosnowiec (77 minuta) 2:1 Grzegorz...