DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Kajakarka z Mrągowa wicemistrzynią świata

Bardzo dobrze zaprezentowała się kajakarka Bazy Mrągowo – Zuzanna Matysiak – w kajakarskich Mistrzostwach Świata Juniorów i Młodzieżowców w Portugalii.

W finale K-2 na 500 metrów w duecie z Justyną Iskrzycką z Katowic zajęła drugie miejsce i zdobyła tytuł wicemistrzyni świata juniorek.

Mogło być jeszcze lepiej – mówi Andrzej Matysiak – klubowy trener Zuzanny, a prywatnie jej tata.

00:00 / 00:00

Koleżanka Zuzanny Matysiak z Bazy Mrągowo – Anna Puławska zajęła czwarte miejsce w finale wyścigu K-4 na 500 metrów, a Dorota Kozakiewicz z Koszałka Opałka Węgorzewo była ósma w finale C-2 na 200 metrów. Obie startowały w kategorii do lat 23.

(pświn/łw)

Więcej w kajakarstwo, Andrzej Matysiak
Podsumowanie MP w kajakarskim maratonie

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym, które odbyły się w olsztyńskim Centrum Rekreacyjno-Sportowym UKIEL, okazały się organizacyjnym sukcesem. O medale rywalizowało 330 kajakarek i kajakarzy nie...