JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Morderczy triathlon

Elemental Triathlon Olsztyn, fot. Łukasz Węglewski

Było mnóstwo emocji i potężne zmęczenie. W Olsztynie przy jeziorze Długim rozegrany został Elemental Triathlon.

Jak się okazuje, triathlon to zawody nie tylko dla prawdziwych mężczyzn, ale też… dla pań.

Drugie miejsce wśród nich zajęła Magdalena Mielnik z Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego Olsztyn. Zwyciężyła Paulina Kotfica z „Biura Podróży AS”. Na co dzień zawodniczka jest… zawodowym żołnierzem, a pochodzi z Polic.

00:00 / 00:00

Wśród mężczyzn triumfował Mateusz Kazimierczak z klubu UKS G8 Bielany Warszawa, który po przybyciu na metę nie krył radości.

Drugi na linię mety przybiegł utytułowany Niemiec – Andreas Raelert – Mistrz Europy z 2010 roku i wielokrotny medalista triathlonowych Mistrzostw Świata.