DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Siatkarki z Iławy wicemistrzyniami Polski!

Siatkarki Zrywu Volley Iława – Marta Pietroczuk/Aleksanda Stępień zostały srebrnymi medalistkami Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej!

W Krapkowicach w województwie opolskim, iławianki przegrały tylko dwa pojedynki i to… z tymi samymi zawodniczkami.  W trzeciej rundzie i w wielkim finale uległy 0:2 naszej eksportowej młodzieżowej parze: Jagoda Gruszczyńska/Katarzyna Kociołek.

„To nie wstyd przegrać z najlepszymi zawodniczkami na świecie w kategorii juniorek” – uważa trener Zrywu – Mieczysław Pietroczuk.

00:00 / 00:00
(rozmawiał Piotr Świniarski)

………………………………………………………………

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w siatkówce plażowej – Krapkowice 2014

wyniki pary Aleksandra Stępień/Marta Pietroczuk (Zryw Volley Iława)

I runda: Dominika Knysak/Martyna Knysak (Częstochowianka) 2:0
II runda: Natalia Latkowska/Angelika Niewińska (Chemik Police) 2:0
III runda: Katarzyna Kociołek/Jagoda Gruszczyńska (SMS Łódź) 0:2
baraż o wejście do półfinału: Dominika Stępień/Karina Jakuć (Płomień Sosnowiec) 2:0
półfinał: Maria Włoch/Natalia Gruszczyńska (SMS Łódź) 2:1
finał: Katarzyna Kociołek/Jagoda Gruszczyńska (SMS Łódź) 0:2