Posłuchaj Radia

Zobacz
Ramówkę

Pogoda:
 Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

+ Szczypiorniak i Warmia razem przygotwują się do sezonu

fot.www.szczypiorniak.olsztyn.pl

Drugoligowi piłkarze ręczni Szczypiorniaka Olsztyn zaczęli przygotowania do nowego sezonu. Na poprawę jakości gry mają wpłynąć m.in. wspólne treningi z zawodnikami Warmii Olsztyn.  

Szczypiorniści od połowy grudnia mieli wolne, żeby wyleczyć drobne urazy. Teraz czekają ich intensywne zajęcia pod okiem nie tylko Krzysztofa Maciejewskiego, ale i Gienadija Kamielina.

Dwa olsztyńskie kluby – Szczypiorniak i Warmia porozumiały się bowiem w kwestii wspólnych treningów. Spowodowane jest to kontuzjami w pierwszoligowym zespole. – Dla Warmii będzie to na plus, gdyż lepiej przygotuje się do drugiej rundy. Dla nas jest to także korzyść bo młodzi zawodnicy będą się mogli zmierzyć z mocniejszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami – mówi Krzysztof Maciejewski, trener Szczypiorniaka.

Myśląc o kolejnej rundzie trener Maciejewski liczy przede wszystkim na wyeliminowanie prostych błędów, które często pojawiały się w ich grze. – Mamy grać jak najlepiej i zdobywać jak najwięcej punktów. Chcemy zając jak najwyższe miejsce. Mieliśmy w pierwszej rundzie głupią wpadkę z Wybrzeżem. Zabrakło doświadczenia i zimnej głowy. Tę drużynę stać na lepsze granie, dlatego trzeba ciężko pracować – zakończył trener.

Dodajmy, że do składu Warmii dołączył kolejny zawodnik Szczypiorniaka – skrzydłowy Łukasz Kozakiewicz. Najbliższy mecz ligowy zawodnicy Szczypiorniaka rozegrają przed własną publicznością 17 lutego z KS Energetykiem Gryfino.

 

Posłuchaj wypowiedzi trenera Szczypiorniaka – Krzysztofa Maciejewskiego

Szczypiorniak przygotowania

 

(kos/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Największa stacja radiowa na Warmii i Mazurach
Olsztyn FM103 Elbląg FM103,4 Ełk FM99,6

Zaprenumeruj nasz newsletter

Logowanie wyłącznie dla użytkowników
zatwierdzonych przez administratora