DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Stomil Olsztyn przegrał z Pogonią Siedlce 0:1

Spotkanie Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce. Fot. K. Szafryński

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn przegrali w Siedlcach z miejscową Pogonią 0:1.

W 75. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Konrad Wrzesiński, który 5 minut później ukarany został żółtą kartką. Spotkanie obejrzało ponad 2 tysiące widzów.

Stomilowi Olsztyn nie udało się podtrzymać dobrej passy i wygrać kolejnego spotkanie w pierwszej lidze. Rywal był wymagający i bardzo niewygodny. Przed niedzielnym meczem miejscowa Pogoń miała tyle samo punktów, co Stomil Olsztyn i oba zespoły bezpośrednio sąsiadowały w tabeli. Po tym spotkaniu Pogoń zajmuje 7 miejsce, a Stomil spadł na 12 miejsce w tabeli. W ostatnich sześciu spotkaniach obu drużyn, Stomil wygrywał pięć razy, tym razem się nie udało 🙁

Żółte kartki
Pogoń Siedlce: Daniel Dybiec, Konrad Wrzesiński
Stomil Olsztyn: Jarosław Ratajczak, Łukasz Jegliński, Wiktor Biedrzycki

Sędzia
Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Trener Biało – niebieskich – Adam Łopatko po meczu narzekał na kilka elementów. Mówił, że pierwsza połowa była słabsza, ale w drugiej drużyny grały na równym poziomie. Zabrakło nam jakości na przodzie, nie zareagowaliśmy również na kontry rywali po stałych fragmentach gry. Zwrócił też uwagę na siedlecki stadion. Chcielibyśmy trenować w takich warunkach – powiedział Polskiemu Radiu Olsztyn

00:00 / 00:00

Łukasz Jegliński był trochę zdezorientowany po przegranym meczu:

(psw/bsc)

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 4:1

Drugoligowej Olimpii Elbląg nie udało się wywalczyć kolejnego kompletu punktów przegrywając w Tarnobrzegu 4:1. Po serii remisów i zwycięstwie z zespołem ROW Rybnik wydawało się, że...