Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

1 osoba nie żyje, 9 jest rannych – to bilans 4. wypadków na drogach Warmii i Mazur


Niedaleko Mrągowa auto osobowe zderzyło się z tirem. Zginęła kobieta.

Około godziny 17 na drodze krajowej numer 58 na odcinku Stare Kiełbonki kobieta kierująca volkswagenem passatem, na zakręcie straciła panowanie nad samochodem, zjechała na lewy pas i zderzyła się z ciężarówką.

71-letnia pasażerka passata zmarła w szpitalu w Piszu, natomiast 52-letnia kierująca ma złamaną miednicę i obrażenia stopy. Trafiła do szpitala w Mrągowie. Kierowcy ciężarówki marku DAF nic się nie stało.

Trzy osoby zostały ranne w wypadku na trasie krajowej numer 15 z Ostródy do Torunia. W Rakowicach między Lubawą a Nowym Miastem Lubawskim zderzyły się  trzy osobowe auta. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Utrudnienia wystąpiły także na krajowej 16 w Łęgajnach między Olsztynem a Mrągowem. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe. Ranne są trzy osoby.

Do wypadku doszło także na trasie krajowej numer 59. Na obwodnicy Mrągowa zderzyły się dwa osobowe auta. Ranne zostały dwie osoby.

 

Autor: P.Karpiszen/BSChromy
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, droga
„Ciężka noga” i alkohol. To winowajcy większości karamboli i stłuczek

Nadmierna prędkość i nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu - to najczęstsze przyczyny wypadków na drogach Warmii i Mazur. Jak twierdzą policjanci, nadmierna prędkość wcale nie oznacza wyłącznie jazdy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV