Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

13. kolejka IV ligi: grad goli w Korszach

Tęcza Biskupiec – Rominta Gołdap. Fot.: Facebook Tęczy Biskupiec

Sporo bramek padło w 13. kolejce piłkarskiej IV ligi. Bardzo ciekawe widowisko stworzyli piłkarze w Biskupcu, gdzie miejscowa Tęcza zremisowała 2:2 z Romintą Gołdap. Grad goli obejrzeli kibice w Korszach, ale ku ich rozpaczy, aż siedem strzelili rywale miejscowego MKS-u, czyli Znicz Biała Piska.

Lider tabeli nie pozostawił wątpliwości, kto rządzi na IV-ligowych boiskach. Znicz zdominował drużynę z Korsz, pakując jej bramkę za bramką. Ostatecznie MKS przegrał 2:7 i niebezpiecznie zbliżył się do strefy spadkowej.

Niezłe spotkanie obejrzeli kibice w Biskupcu. Mecz na szczycie nie przyniósł jednak rozstrzygnięcia. Miejscowa Tęcza prowadziła do przerwy 2:1, ostatecznie jednak remisując z Romintą Gołdap 2:2.

Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo odniosły natomiast Mamry Giżycko. Podopieczni Przemysława Kołłątaja rozbili u siebie Pisę Barczewo 4:0, a to przecież goście byli – i nadal są wyżej w tabeli. Marsz w górę chcą zacząć również piłkarze z Giżycka, ale ich szkoleniowiec nie ukrywa, że będzie to bardzo trudne zadanie. – Teraz mamy wyjątkowo trudne mecze w Suszu i Lubawie – przypomina Przemysław Kołłątaj.

POSŁUCHAJ

00:00 / 00:00

Wspomniana Unia Susz, faktycznie, imponuje skutecznością. Tym razem rozbiła na wyjeździe Błękitnych Pasym 5:2.

WYNIKI 13. KOLEJKI IV LIGI I TABELA

(kliknij, aby powiększyć)

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MKS Korsze, IV liga, Rominta Gołdap, Przemysław Kołłątaj, Tęcza Biskupiec, Unia Susz, Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko, Pisa Barczewo
Arka za mocna dla Rominty, ale jedną bramkę straciła

Niestety niespodzianki nie było, ale i tak kibice, którzy przyszli na gołdapski stadion z pewnością nie żałowali. Miejscowa 4-ligowa Rominta przegrała w pierwszej rundzie Pucharu Polski...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV