Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

20-latek z Elbląga miał przy sobie dopalacze. Mężczyzna odpowie jak za posiadanie narkotyków

Fot. fotolia.pl

Elbląscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który miał przy sobie dopalacze. W świetle prawa każdy dopalacz jest traktowany jak narkotyk. Za jego posiadanie grozi do trzech lat więzienia.

Testy laboratoryjne wykażą, jakiego rodzaju trujące środki chemiczne wchodziły w skład białego proszku, który został znaleziony przy zatrzymanym 20-latku. Policjanci wylegitymowali go na ulicy Traugutta w Elblągu. W kieszeni miał plastikowe pudełko, a w nim biały proszek. Okazało się, że to dopalacze. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że dopalacze to substancje uzależniające i już jednorazowe ich zażycie może być początkiem nałogu. Powinni to sobie uświadomić przede wszystkim młodzi ludzie. Dopalacze to groźna trucizna i każde ich zażycie może się wiązać z poważnym, a nawet śmiertelnym ryzykiem.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, narkotyki, więzienie, dopalacze
Będzie bezpieczniej w regionie. Kolejne komendy policji wzbogaciły się o nowe auta

Do Lidzbarka Warmińskiego trafi nieoznakowany huyndai I30, sfinansowany przez urząd miasta w Ornecie kwotą 33 tysięcy złotych oraz transporter volkswagen T6. Tutaj 180 tys. złotych pochodziły...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV