JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Niedosyt po meczu z Pałacem

Siatkarki Orła wygrały z Pałacem Bydgoszcz, fot. portel.pl

Zmienne nastroje towarzyszyły obserwatorom II ligowego pojedynku siatkarek E. Leclerca Orła Elbląg z rezerwami Pałacu Bydgoszcz.

Elblążanki walczą o miejsce w czołowej czwórce w grupie, ale mecze o dużą stawkę wyraźnie paraliżują ich poczynania.

Rywalki prowadziły 2:1 w setach, w czwartym były bliskie sukcesu, ale skończyło się szczęśliwie, bo po myśli gospodyń. Orzeł Elbląg pokonał Pałac II Bydgoszcz 3:2 (17:25, 25:21, 16:25, 25:23, 15:6).

Trener elblążanek Andrzej Jewniewicz docenia poświęcenie chorych siatkarek, które pomimo tych przypadłości wsparły drużynę i w tej sytuacji jest zadowolony z wywalczonych dwóch punktów.

(wywiad przeprowadził Andrzej Minkiewicz)

E. Leclerc Orzeł Elbląg – Pałac II Bydgoszcz 3:2 (17:25, 25:21, 16:25, 25:23, 15:6).
Orzeł Elbląg: Sylwia Korczak, Izabela Miklasińska, Eliza Białczak, Joanna Cupisz, Ada Sosnowska, Monika Jabłońska , Monika Tchórzewska (l) oraz Sara Klukowicz, Ewelina Frąszczak, Aleksandra Goździewicz, Izabela Cieżyńska.

Więcej w siatkówka
Horror na parkiecie. AZS pokonał lidera!

Dokładnie 151 minut trwał w olsztyńskiej Uranii siatkarski spektakl, który zgotowali kibicom siatkarze olsztyńskiego Indykpolu AZS i lidera ligi - ZAKS-y Kędzierzyna-Koźle. Sensacyjne zwycięstwo padło łupem...