DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

3 starty i 3 medale. Świetne występny Mateusza Kamińskiego na Mistrzostwach Polski

Mateusz Kamiński. Fot. Bartłomiej Zborowski /PAP

Mateusz Kamiński zdobył dziś trzy medale kajakarskich Mistrzostw Polski, które odbywają się w Poznaniu.

W „jedynkach” reprezentant OKSW Olsztyn zajął drugie miejsce. Najlepszy w tej konkurencji był Wiktor Głazunow z AZS-u AWF Gorzów Wielkopolski.

Dwa krążki natomiast powędrowały na szyję zawodników z Olsztyna za wyścigi w „dwójkach”. Para Mateusz Kamiński/Tomasz Barniak zdobyła srebro w C2 na 1000 metrów i brązowy w C2 na 500 metrów.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Mistrzostwa Polski, kajakarz, Mateusz Kamiński
Zbigniew Staniszewski trenuje przed Mistrzostwami Polski w Rallycrossie

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne, skrócone do 4 rund Mistrzostwa Polski w Rallycrossie. Start w cyklu potwierdził ubiegłoroczny debiutant - Zbigniew Staniszewski. Pierwszy, niepełny, sezon olsztynianin...