Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sukces olsztyńskiej grupy tanecznej

Tancerze z Olsztyna zawojowali białostocką scenę – taka informacja pojawiła się w mediach po zakończeniu 25-tej edycji Festiwalu Karnawał Dance Fest. Startowało w nim ponad 700 tancerzy z całej Polski.

Tancerze rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych . Grupy z Pracowni Tańca Pryzmat w Olsztynie zdobyły aż 4 puchary, w tym nagrodę Grand Prix. To było wielkie przeżycie dla zespołu – powiedziała nam założycielka Pryzmatu Katarzyna Grabińska.

Grupa PRYZMAT MINI zdobyła nagrodę główną festiwalu czyli GRAND PRIX w kategorii taniec sceniczny i inne formy tańca za choreografię „Potęga słów”, grupa PRYZMAT DINOZAURY zdobyła I miejsce w kategorii formacje 30+ za choreografię „Przez-Życie”, PRYZMAT JUNIOR 2 zdobyła I miejsce w kategorii debiuty do 15 lat za choreografię „Tchnienie” , a grupa PRYZMAT JUNIOR 1 zdobyła II miejsce w kategorii taniec sceniczny powyżej 16 lat za choreografię „Over Ground”.

Dodajmy, że tancerki Pryzmatu można oglądać na scenie olsztyńskiego Teatru Jaracza w spektaklu „Sztukmistrz z miasta Lublina” .

(ls)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w taniec, Olsztyn, festiwal, Pryzmat
Strażacy z Olsztyna chcą zdobyć Kazbek

Trzech strażaków z Olsztyna chce się wspiąć na szczyt – dosłownie! Funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej i ochotnicy z Gutkowa będą próbowali zdobyć Kazbek, czyli nieczynny...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV