Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: -6 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
IMIENINY: Dominiki, Mateusza, Wincentego
EUR: 4.1696 CHF: 3.5472
USD: 3.4036 GBP: 4.7304
Logowanie
 

Po 2 godzinach poszukiwań znaleźli zaginionego 7-latka. Był mokry i wyziębiony, ale cały i zdrowy

Poszukiwanie zaginionego, fot. KWP

W niespełna dwie godziny od otrzymania zgłoszenia, policjanci i strażacy odnaleźli zaginionego 7-latka. Mokry i wyziębiony w porę trafił pod opiekę medyków

Podczas spaceru z babcią i  matką chłopiec w pewnym momencie zniknął im z oczu. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań na własną rękę kobiety powiadomiły służby ratunkowe.

Już po otrzymaniu zgłoszenia, komendant  Komisariatu Policji w Barczewie w związku z zaginięciem ogłosił alarm dla całej jednostki. Do poszukiwań natychmiast przyłączyło się ponad 20 policjantów z Barczewa i Olsztyna, a także 15 strażaków z PSP Olsztyn i OSP Butryny.

Mokry i wyziębiony 7-latek został odnaleziony po niespełna 2 godzinach  na jednym z pól, kilkaset metrów od najbliższych zabudowań w miejscowości Bałdy. Funkcjonariusze udzielili chłopcu niezbędnej pomocy i wezwali  karetkę pogotowia,  którą chłopiec został przewieziony na obserwację do szpitala w Olsztynie.

Źródło: KWP
Redakcja: ASocha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy nawrót zawsze oznacza powrót?

Dziś w audycji „Porozmawiajmy o życiu” temat nawrotów w uzależnieniach.  Kogo dotyczy ten problem? Jak rozpoznać objawy zanim będzie za późno? Posłuchaj audycji Kingi Grabowskiej Porozmawiajmy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV