Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Okradł klienta baru. Złodziej szybko wpadł w ręce policji

Fot. Archiwum Radia Olsztyn

Gołdapscy policjanci zatrzymali 18–latka, który wykorzystując chwilę nieuwagi ukradł portfel jednemu z klientów baru. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Do kradzieży doszło w godzinach przedpołudniowych w jednym z gołdapskich lokali gastronomicznych. Kiedy jeden z klientów zorientował się, że w kieszeni nie ma portfela wraz z gotówką (ponad 500 złotych), dowodem osobistym oraz kartą płatniczą, postanowił zawiadomić miejscowych funkcjonariuszy o kradzieży.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśniania sprawy. Funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna przyznał się do winy i wyjaśnił mundurowym, że skradzione pieniądze wydał, natomiast portfel z dokumentami wyrzucił.

Teraz za popełnione przestępstwo młody mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Gołdap
Redakcja: Ł.Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kradzież, Gołdap
Kradł znaki drogowe, bo chciał zrobić płot wokół domu

47-latek z powiatu giżyckiego wpadł na gorącym uczynku. Jak mówi sierżant sztabowy Ewelina Piaścik z kętrzyńskiej policji, mężczyznę zauważyli dzielnicowi, podczas obchodu swojego rejonu na trasie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV