DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

37 bramek nie wystarczyło do wygranej. Meblarze słabsi od Gwardii Koszalin

Meble Wójcik – Gwardia Koszalin. Fot. Anna Dembińska

W bardzo ważnym meczu I-ligowe Meble Wójcik Elbląg podejmowały Gwardię Koszalin.

Oba zespoły zgromadziły po 15 punktów. Mecz miał więc zadecydować o tym, kto będzie wyżej w tabeli. Niestety Meblarze nie sprostali zadaniu. Pomimo, że w 20 minucie pierwszej połowy prowadzili nawet 14:9, to jednak do przerwy prowadzili goście 20:19.

W drugiej połowie trwał festiwal strzelecki. Gwardia utrzymywała bezpieczną trzy-, czterobramkową przewagę, by ostatecznie zwyciężyć niecodziennym wynikiem 42:37.

Po meczu trener Mebli – Grzegorz Czapla – nie krył żalu do zespołu.

00:00 / 00:00

…………………

KS Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Koszalin 37:42 (19:20)
KS Meble Wójcik: Jakub Dabrowski, Dominik Jaworski, Sebastian Ram oraz Bartłomiej Ławrynowicz (1), Damian Spychalski (4), Marek Boneczko (12), Rafał Stepień (5), Kamil Karczewski (6), Adam Nowakowski-4, Kacper Sparzak, Bartosz Krawiec (1), Piotr Budzich-3, Batłomiej Lachowicz, Łukasz Rudnicki (1).

…………………

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Piłka ręczna, Meble Wójcik
Podtrzymali zwycięską passę. W Olsztynie Warmia Energa pokonała Juranda Ciechanów

Piłkarze ręczni pierwszoligowej Warmii Energi Olsztyn udanie zainaugurowali tegoroczne występy przed własną publicznością. W zakończonym wieczorem pojedynku rozbili zespół Juranda Ciechanów 36:17, do przerwy prowadząc 19:7....