Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
IMIENINY: Leoncjusza, Michała, Renaty
EUR: 4.2812 CHF: 3.6385
USD: 3.6252 GBP: 4.8814
Logowanie
 

43-letni mężczyzna zatrzymany w związku ze śmiercią 64-letniej mieszkanki Mrągowa. Czy syn zabił matkę?

W czwartek (20 kwietnia) po południu ciało 64-latki znaleźli policjanci wezwani do domowej awantury na jednym z mrągowskich osiedli.

Kobieta leżała na progu mieszkania. Była nieprzytomna i miała widoczne obrażenia ciała. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a dalsze czynności prowadziła wezwana załoga karetki pogotowia. Kobiety nie udało się jednak uratować.

Obrażenia ciała kobiety wskazywały na to, że do jej śmierci przyczyniły się działania innej osoby – powiedział Polskiemu Radiu Olsztyn sierżant Tomasz Markowski – Ciało kobiety na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Natomiast policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia dalsze okoliczności sprawy.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny mieszkania, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków oraz osoby mogące pomóc w śledztwie.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, zatrzymanym w tej sprawie ma być syn kobiety.

(MŚwiniarski/KPiascka/BSChromy/APodbielska)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta, śmierć, policja, sledztwo, Mrągowo
Zwłoki kobiety w mieszkaniu w Mrągowie. Policjanci wyjaśniają przyczyny tragedii

W jednym z mieszkań w Mrągowie policjanci znaleźli zwłoki 63-letniej kobiety. Zatrzymali w tej sprawie mężczyznę. Teraz funkcjonariusze, którzy przyjechali do mieszkania wezwani interwencyjnie, wyjaśniają, co...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV