Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Indykpolu AZS-u Olsztyn: Nie czuję presji przed debiutem w PlusLidze

Fot. indykpolazs.pl

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn odliczają godziny do rozpoczęcia ich 20-tego sezonu w Plus Lidze. Akademicy zagrają w sobotę o 14.45 w Uranii z Cerrad Eneą Czarnymi Radom.

Podczas konferencji prasowej, włoski trener Indyków Paolo Montagnani podkreślał, że nie czuje presji przed debiutem. – Nie jestem zdenerwowany, tylko nie mogę się doczekać. Przygotowania były długie, obfitujące w mecze sparingowe. Teraz czas zobaczyć zespół pod presją.

00:00 / 00:00

Kapitan Indykpolu AZS-u Olsztyn Paweł Woicki zaznaczał, że poziom Plus Ligi nieco się obniżył, ale nadal pozostaje ona bardzo atrakcyjnymi rozgrywkami. Ocenił też potencjały ligowych rywali.

00:00 / 00:00

Ale w tym sezonie, kibice będą mogli liczyć na sporo niespodzianek, również pozasportowych. Jedną z nich jest zabawa z Radiem Olsztyn, w czasie której można zdobyć wyjątkowe bilety na mecze – mówi Marcin Zarębski szef klubowego marketingu. – Przygotowaliśmy siatkarską lożę VIP, usytuowaną przy samym boisku. Dwoje kibiców, którzy wygrają bilety na antenie Radia Olsztyn, zasiądzie w tym miejscu. Pierwsze takie bilety do wygrania już jutro w Porannym Programie Radia Olsztyn – zaznaczył Marcin Zarębski.

00:00 / 00:00

Relacje z pierwszego meczu Indykpolu AZS-u Olsztyn z  Cerradem Eneą Czarnymi Radom w sobotę od 14:45 na antenie Radia Olsztyn.

Autor: M. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol
Wygraj bilety do Siatkarskiej Loży VIP!

Już w ten weekend startuje siatkarska PlusLiga. W tym roku możesz być jeszcze bliżej swoich siatkarskich idoli. Na kibiców czekają miejsca w Siatkarskiej Loży VIP. Przed...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV