Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

6 zastępów straży pożarnej, 6 karetek i 2 radiowozy wyjechały do wypadku, którego nie było. Policja szuka autora fałszywego alarmu

Olsztyńska policja prowadzi dochodzenie w sprawie fałszywego alarmu, który uruchomił wczoraj późnym wieczorem cała machinę działań służb ratowniczych z Olsztyna.

Patrole policyjne, ratownicy medyczni i strażacy zostali wezwani do wypadku, którego nie było – informuje starszy kapitan Łukasz Kowalski z Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie.

Ze stanowiska kierowania komendanta miejskiego wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Bałąg pod Olsztynem. Według informacji 6 osób było poszkodowanych i uwięzionych w samochodach. 6 zastępów straży pożarnej, 6 karetek i 2 radiowozy policyjne szukały tego zdarzenia. Zabrało nam to dużo czasu, sił i środków. Całe szczęście, że zakończyło się to głupim kawałem, ale unikajmy takich zdarzeń.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jak się dowiadujemy dotarcie do autora tego nieodpowiedzialnego i kosztownego żartu to tylko kwestia czasu.

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, straż pożarna, karetka, wezwanie, fałszywy alarm
Podczas burzy na jedną z dróg spadło 16 drzew. Kilkadziesiąt razy strażacy wyjeżdżali do usuwania jej skutków

Nad Warmią i Mazurami do późnego wieczora przechodziły silne burze z silnymi podmuchami wiatru. Kilkadziesiąt razy strażacy wyjeżdżali do usuwania skutków pogody. Działania polegały głównie na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV