Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Adresy aptek, informacje o zajęciach, a nawet… kontakt do „złotej rączki”. Giżycki ratusz przygotował Niezbędnik dla Seniora

Giżycki Niezbędnik dla Seniora. Fot. centrumprofilaktyki.pl

Gdzie można otrzymać orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub uzyskać pomoc medyczną w sytuacji nagłego zagrożenia życia? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w Giżyckim Niezbędniku dla Seniora.

Niezbędnik to ulotka z ważnymi informacji skierowanymi do najstarszych mieszkańców miasta. Zawiera podstawowe dane i kontakty do placówek, w których seniorzy mogą załatwić swoje sprawy lub uzyskać pomoc. Są tu numery telefonów i adresy placówek służby zdrowia czy aptek, informacje o zajęciach edukacyjnych i kołach zainteresowań, a nawet kontakt do „złotej rączki”, która pomoże w drobnych naprawach. Ulotkę w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej giżyckiego ratusza.

Wersja papierowa ulotki jest dostępna m.in. w Klubie Seniora, Urzędzie Miasta i w Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

 

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dane, informacje, Telefony
Coraz mniej zatruć dopalaczami w regionie. Sanepid przedstawił dane

Z roku na rok spada liczba zatruć dopalaczami - wynika ze statystyk warmińsko-mazurskiego sanepidu. Więcej przypadków służby zazwyczaj odnotowują w wakacje. Od początku czerwca było ich...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV