Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Adrian Buchowski zostaje w Olsztynie. Podpisał kontrakt na 2 lata

Adrian Buchowski. Fot. www.indykpolazs.pl

Adrian Buchowski nadal będzie siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn. Przyjmujący podpisał nowy, 2-letni kontrakt.

Dlaczego zdecydował się zostać w klubie z Kortowa?

Na pewno podoba mi się pomysł, w jaki został zbudowany ten zespół. Większość zawodników z poprzedniego sezonu zostaje. Więc stworzona przez nas atmosfera, która wiele nam dawała w trudnych momentach, mam nadzieję się utrzyma.  Również pomysł sprowadzenia dobrego trenera zamiast Andrea Gardiniego spowodował, że długo się nie wahałem.

Podczas sezonu 2016/2017 Adrian Buchowski nie był podstawowym zawodnikiem. Jednak to nie przeszkodziło mu, żeby zaprezentować się z jak najlepszej strony:

Starałem się, jak najwięcej pokazywać trenerowi na treningach i w meczach. Wykorzystywałem każdą daną mi szansę. Prezes zaproponował mi przedłużenie kontraktu, więc może w jego oczach te szanse wykorzystałem. Wierzę, że kolejny sezon przyniesie jeszcze więcej grania. Na pewno pomysł na tę drużynę, który przedstawił mi prezes, pozwala wierzyć w to, że tak będzie. Czuję się tu bardzo dobrze i ciągle się rozwijam, dlatego nie widzę przeszkód, żeby dalej być zawodnikiem Olsztyna.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego

00:00 / 00:00

(M.Świniarski/A.Podbielska)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
Daniel Pliński: w Olsztynie chciałbym zakończyć swoją przygodę z siatkówką

  Daniel Pliński przedłużył umowę z Indykpolem AZSem Olsztyn! W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać decyzję dotyczącą przyszłości pozostałych środkowych w drużynie. Doświadczony środkowy podpisał kolejny...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV