Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Agent piłkarski w sztabie Stomilu Olsztyn. Wiemy, kto będzie odpowiadał w klubie za sprawy sportowe

Fot. A. Chodźko/ stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn ma nowego pełnomocnika do spraw sportowych. Do zespołu dołączył Remigiusz Lembowicz.

Ma wspierać z ramienia zarządu sztab trenerski i pomagać w osiągnięciu celów sportowych.

Podpisanie umowy jest efektem współpracy trwającej od lutego 2019 roku. Lembowicz pojawił się w klubie jako doradca Michała Brańskiego. Pomagał w zakontraktowaniu nowych zawodników w rekordowe 48 godzin. Ekspresowo przeprowadzone transfery pomogły w rundzie wiosennej w utrzymaniu zespołu na zapleczu ekstraklasy.

Remigiusz Lembowicz ma 41 lat. Przez ostatnie lata pracował w agencji menedżerskiej z Marcinem Matuszewskim. Znalazł i sprowadził do Polski m.in. króla strzelców Ekstraklasy Igora Angulo oraz Daniego Ramireza, jednego z najlepszych zawodników Fortuna 1 Ligi poprzedniego sezonu.

(…) To twardy negocjator, który będzie trzymał w ryzach nasz budżet transferowy i we współpracy z zarządem i sztabem szkoleniowym, oraz ze mną, pomoże w rozwoju Stomilu. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała bez zarzutu i wraz z zarządem jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie w bliższej i dalszej przyszłości

– ocenił Lembowicza właściciel klubu, Michał Brański.

Nowy pełnomocnik ds. sportowych w związku z podpisaniem umowy w Stomilu zrezygnował z aktywnej działalności menedżerskiej.

Mój wspólnik to zrozumiał. Szansa pracy na stałe dla takiego klubu i uczestnictwa w ekscytującym oraz długofalowym projekcie Michała Brańskiego sprawiła, że nie wahałem się ani sekundy. Cieszę się naturalnie, że nowy właściciel to właśnie mnie obdarzył zaufaniem. Znam rynek transferowy od drugiej strony i będę tę wiedzę wykorzystywał dla naszego klubu (…)

– przyznał Lembowicz.

To bardzo doświadczona osoba, która ma doskonały przegląd rynku transferowego – uważa rzecznik prasowy Stomilu Olsztyn, Aleksander Chodźko.

00:00 / 00:00

Redakcja: K. Ośko za stomilolsztyn.com/ P. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn na ostatniej prostej przygotowań do ligowej inauguracji

Piłkarze Stomilu Olsztyn wrócili z ostatniego obozu przygotowawczego przed inauguracją Fortuna 1. Ligi. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego rozegrali w Kórniku (w województwie wielkopolskim) dwa sparingi - z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV