Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Agresywny 33-latek trafił na 2 miesiące do aresztu

Agresor, który w Iławie w nocy z 28 na 29 grudnia minionego roku po pijanemu groził, że wyrzuci dwoje swoich małych dzieci przez okno a sam popełni samobójstwo na 2 miesiące trafił do aresztu.

Rodzina, nad którą znęcał się mężczyzna została objęta specjalistyczna pomocą. 33-latek od razu po awanturze został zatrzymany na 72 godziny, na wolność miał wyjść pierwszego stycznia.

– Sąd rejonowy przychylił się jednak do wniosku prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 2 miesięcy aresztu – powiedziała Polskiemu Radiu Olsztyn rzeczniczka komendy w Iławie Joanna Kwiatkowska.

Awantura, do której doszło na kilka dni przez końcem roku nie była pierwszą. Dopiero teraz przygotowywany jest akt oskarżenia, który pozwoli na umieszczenie agresywnego 33-latka w zakładzie karnym. Chodzi nie tylko o odizolowanie mężczyzny od swoich ofiar, ale także poddanie resocjalizacji. Partnerka mężczyzny i dwoje małych dzieci w wieku 2,5 i 4 lat zostali objęci specjalistyczną pomocą.

Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad bliskimi, do którego częściowo się przyznał. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

 

(grab/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w alkohol, areszt, awantura, rodzina, znęcanie się
Groził, że wyrzuci dzieci przez okno. Dziś usłyszał zarzuty

Zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną i dziećmi usłyszał mężczyzna, który w Iławie w nocy z 28 na 29 grudnia wszczął awanturę ze swoimi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV