Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aktualna sytuacja wokół największych nekropolii w regionie. Słuchaj Radia Olsztyn i zaglądaj na naszą stronę internetową

Korki, sytuacja na parkingach w pobliżu cmentarzy, wypadki i inne utrudnienia. Radio Olsztyn zbiera informacje z dróg Warmii i Mazur. Nasi reporterzy są tam, gdzie jest największy ruch.

Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia, możesz poinformować innych, publikując na Twitterze wiadomość z hashtagiem #TrafficRO. Informacje i zdjęcia można też wysyłać na nasz profil Facebookowy oraz na adres mailowy internet@ro.com.pl. Kontakt telefoniczny pod numerem 89 526 59 01.

——————————————————————-

SOBOTA (02.11) – godz. 16:00

Odblokowana została trasa krajowa nr 53 łącząca Olsztyn ze Szczytem i Ostrołęką. Między Trękuskiem a Tylkowem zderzyły się dwa osobowe auta.

Nasz reporter Piotr Świniarski po raz ostatni sprawdził  drogę prowadzącą do jednej z olsztyńskich nekropolii. 8 min 34 sek zajęło przemieszczenie się z ul. Poprzecznej do Dywit przez Al. Wojska Polskiego. DK 51 jest przejezdna w obie strony

To było ostatnie specjalne wydanie Nawigatora Radia Olsztyn. Dziękujemy za to, że byliście z nami i życzymy szerokiej drogi!

——————————————————————-

SOBOTA (02.11) – godz. 15:00

Zablokowana jest trasa krajowa nr 53 łącząca Olsztyn ze Szczytem i Ostrołęką. Między Trękuskiem a Tylkowem zderzyły się dwa osobowe auta. Ranne są dwie osoby. Krajowa 53 w miejscu wypadku jest nieprzejezdna i tak może być nawet do około 15:40.

Ruch wokół olsztyńskich cmentarzy odbywa się płynnie.

——————————————————————-

SOBOTA (02.11) – godz. 14:20

Uwaga kierowcy! Na trasie Olsztyn – Szczytno na wysokości Purdy Leśnej zderzyły się dwa samochody. Droga jest zablokowana. Utrudnienia potrwają 2 godziny.

——————————————————————-

SOBOTA (02.11) – godz. 14:00

Nadal spory, choć nieporównywalny do wczoraj, ruch na olsztyńskich ulicach. Naszemu reporterowi Piotrowi Świniarskiemu dojazd z ul. Poprzecznej do Dywit przez Kieźliny zajął 11 min. Jadąc Al. Sybiraków i Wojska Polskiego jest dużo gorzej. Policjanci ingerują tylko, gdy zaczyna się korkować. Kierowcy radzą sobie bez większych problemów w myśl zasady „na suwak”.

Luźno na DK 51 i ul. Wadąskiej w kierunku Olsztyna.

Apelujemy do kierowców o ostrożność – zaczyna padać „kapuśniak”, a więc robi się ślisko na drogach.

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 13:00

Duży ruch na Alei Wojska Polskiego od skrzyżowania z Sybiraków w kierunku cmentarza w Dywitach. Sporo aut także od Dywit do skrzyżowania z Wadąską. Odwiedzający cmentarz przy ul. poprzecznej mogą mieć problem z zaparkowaniem auta. Na szczęscie ruch na tej ulicy odbywa się płynnie, bez większych zakłóceń.

Jak widać, sytuacja z miejscami parkingowymi jest bardzo dynamiczna. Jeszcze kilkanaście minut temu nasza redakcyjna koleżanka informowała o bezproblemowym parkowaniu.

Nie ma już utrudnień na trasie krajowej nr 59. Przez 10:30 w Zalcu między Mrągowem a Giżyckiem zderzyły się dwa osobowe auta. Nie było rannych, ale przez dwie godziny obowiązywał tam ruch wahadłowy jednym pasem jezdni.

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 12:00

Informacji dla kierowców jadących krajową 59 z Mrągowa do Giżycka. W miejscowości Zalec doszło do zderzenia dwóch aut. Nikt na szczęście nie ucierpiał, ale w miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy.

Trwa szczyt komunikacyjny. Korek na DK 51 w kierunku Dywit zaczyna się na wysokości stacji benzynowej przy wylocie z Olsztyna. Za to kierowcy wracający do miasta przejadą ten odcinek bez większych problemów.

Ełk to korki na Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Kościuszki i Suwalskiej. Duży ruch także na ulicy cmentarnej przy tamtejszej nekropolii. W Elblągu przy cmentarzach bez większych korków, ale nie brakuje ich w centrum miasta. Tłoczno na Hetmańskiej, Wigilijnej i alei Tysiąclecia.

 

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 11:00

Robi się gęsto na drogach regionu. Sznur aut na DK 51. Policja obserwuje sytuację i w każdej chwili jest gotowa wkroczyć do akcji. Szczytu komunikacyjnego można się spodziewać około godz. 12.00.

W Dobrym Mieście tłok na Orła Białego, Wojska Polskiego i Fabrycznej W Bartoszycach zwalniamy jadąc ulicą generała Bema w stronę centrum oraz na Andrzeja Wajdy w stronę Kętrzyńskiej.

W Węgorzewie korek na remontowanej ulicy Zamkowej i fragmentach Wojska Polskiego.

W Elblągu zwalniamy na Łęczyckiej w okolicach cmentarza Dębica oraz ulicy Agrykola tuż przy kolejnej elbląskiej nekropolii.

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 10:00

Ruch na krajowej 51 coraz większy, ale płynny. Problemy z włączeniem się do ruchu mogą mieć mieszkańcy osiedla przy skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Wadąską. W Dywitach bez problemu znajdziecie miejsce parkingowe, za to na ul. Poprzecznej możecie mieć mały problem.

 

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 9:00

W Olsztynie z każdą chwilą coraz większy ruch. W centrum trzeba chwilę postać m.in. na Żołnierskiej, Kościuszki, Piłsudskiego, Kołobrzeskiej i 1 Maja. Od rana sytuacji przy olsztyńskich Nekropoliach przygląda się Katarzyna Piasecka. Jak powiedziała – Dzień Zaduszny nie różni się od zwyczajnej soboty, w okolicach cmentarzy ruch jak co dzień. Powrót do centrum Olsztyna zajmie kilka minut. Bez problemu można znaleźć miejsce parkingowe na ul. Poprzecznej.

W Elblągu tłoczno na 12 lutego, Nowowiejskiej, Armii Krajowej i Słonecznej.

Z Kolei w Ełku chwilę dłużej postoimy na Suwalskiej, Gdańskiej i marszałka Piłsudskiego.

——————————————————————–

SOBOTA (02.11) – godz. 8:00

Dziś podobnie jak wczoraj, co godzinę będziemy przekazywali Wam najświeższe informacje z dróg. Zaczynamy od Olsztyna – w centrum nieco więcej aut na Kościuszki i alei Piłsudskiego, Spory ruch także na Towarowej i Kołobrzeskiej. Jednak w okolicach cmentarza na Poprzecznej i przy Dywitach ruch bardzo niewielki.

W Elblągu sytuacja na drogach prowadzących do dwóch cmentarzy komunalnych stabilizuje się. Zamknięte podczas Wszystkich Świętych ulice są już otwarte dla ruchu samochodowego.

00:00 / 00:00

Od godziny 9:00 będą dodatkowe kursy autobusów na liniach 31, A, C i 27. W przeciwieństwie do Wszystkich Świętych w Dzień Zaduszny komunikacja miejska jest płatna. Oznacza to, że musimy kupić bilet.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 18:00

Coraz mniejszy ruch zarówno na drogach regionu, jak i na ulicach Olsztyna. W kierunku cmentarza w Dywitach nie ma większych utrudnień. Nieco więcej samochodów jedzie w tym momencie w kierunku centrum. Gęsto wciąż w obie strony ul. Jagiellońskiej do skrzyżowania z al. Sybiraków.

Jak poinformowała policja – w Olsztynie doszło do 4 kolizji, jednak żadna nie była związana z ruchem przy cmentarzach.

To ostatni dziś Nawigator Radia Olsztyn. Słyszymy się jutro – specjalne wydanie od 8 rano – co godzinę – do 16:00.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 17:00

Pustoszeją olsztyńskie nekropolie. W związku z tym korkują się ulice w kierunku centrum miasta. Nasza reporterka Dorota Grzymska sprawdziła trasę Kieźliny – Olsztyn. Niestety podróż do skrzyżowania ul Jagiellońskiej z al. Sybiraków zajęła jej 50 min.

W regionie zapada zmrok. Policjanci apelują do odwiedzających groby, by nosili elementy odblaskowe. Jak podkreśla rzecznik warmińsko-mazurskiej policji komisarz Krzysztof Wasyńczuk, apel ten dotyczy nie tylko pieszych.

00:00 / 00:00
Policjanci zachęcają pieszych, by elementy odblaskowe nosili także w terenie zabudowanym, bo zmrok zapada szybciej, a część miejskich ulic jest słabo oświetlona.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 16:00

W całym kraju trwa Akcja Znicz.

Warmińsko-mazurscy policjanci podsumowali pierwszą dobę działań na drogach regionu. O tym, co wydarzyło się od czwartkowego popołudnia mówi sierżant sztabowy Tomasz Markowski z biura prasowego KWP w Olsztynie.

Policyjna akcja Znicz potrwa do niedzieli.

Korek na al. Wojska Polskiego w kierunku al. Sybiraków. Naszej reporterce Dorocie Grzymskiej pokonanie tego odcinka zajęło prawie godzinę. Sporo aut także na drugiej drodze wyjazdowej z cmentarza Dywity. Utkniemy w korku na ulicy ks. Jakuba Jagałły i ul Jagiellońskiej w kierunku centrum Olsztyna.

Za to w okolicach cmentarza przy ul. Poprzecznej ruch odbywa się płynnie.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 15:00

Na drogach powiatu elbląskiego i w samym Elblągu jest spokojnie i bezpiecznie. Najświeższe informacje od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji są takie, że od rana, mimo dużego ruchu i sporych utrudnień nie doszło do żadnych zdarzeń w okolicach cmentarzy. Wciąż trzeba liczyć się dłuższym niż zwykle czasem dojazdu na elbląskie cmentarze Dębicę i Agrykolę. No i z tym, że samochód trzeba będzie zostawić na wyznaczonych przez miasto parkingach, a potem przesiąść się do jednego z autobusów, które krążą na pętli od cmentarza do parkingu – tłumaczy Jakub Sawicki z zespołu prasowego elbląskiej komendy.

Według Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie również nie doszło do niebezpiecznych sytuacji wokół olsztyńskich cmentarzy. Jak informowała nasza reporterka Dorota Grzymska odcinek ul. Poprzeczna – Dywity można pokonać w 20 min.

 

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 14:00

Zdecydowanie poprawiła się sytuacja na Alei Wojska Polskiego w Olsztynie. Nadal spory sznur aut w kierunku cmentarza w Dywitach, ale nie zaczyna się już przy wiadukcie łączącym aleję z ulicami Partyzantów i Artyleryjską, a dopiero w Lesie Miejskim.

Nadal duży ruch na Jagiellońskiej między skrzyżowaniem z Poprzeczną a siedzibą Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

W całym regionie osoby odwiedzające groby swoich bliskich korzystają ze sprzyjającej pogody. Wciąż są tłumy w okolicach dużych nekropolii.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 13:00

W Olsztynie wciąż długi sznur aut na Alei Wojska Polskiego w kierunku cmentarza w Dywitach. Tłoczno również na Jagiellońskiej w pobliżu skrzyżowania z Poprzeczną.

Pamiętajmy także o niechronionych uczestnikach ruchu. Zachowajmy szczególną ostrożność w okolicach przejścia dla pieszych.

 

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 12:00

Wokół cmentarzy w całym regionie wzmożony ruch. W wielu miejscach tworzą się korki. Tak jest m.in. w Mrągowie na ul. Młodkowskiego, bardzo duży tłok w Szczytnie na ul. Śląskiej, która jest w ciągu krajowej 57 i dalej na Mrongowiusza, w Węgorzewie – na Armii Krajowej w ciągu DK 63 i na Zamkowej. W Nidzicy bardzo długi korek na Warszawskiej i dalej na Sienkiewicza, a w Giżycku korkuje się dojazd do ronda Solidarności ze wszystkich kierunków. Długi sznur aut na 1 Maja, Wodociągowej i Królowej Jadwigi.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 11:25

Tłumy w okolicach dwóch największych nekropolii w Olsztynie. Jak informują słuchacze – w Dywitach można znaleźć wolne miejsce parkingowe.

Apel do kierowców – wpuszczajmy autobusy, które chcą opuścić zatoczki.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 11:00

W Olsztynie – niezmiennie bardzo długi korek w stronę cmentarza w Dywitach, który zaczyna się na wiadukcie na ul. 1 Maja. Raczej płynny ruch, ale też tłoczno na Jagiellońskiej do cmentarza przy ul. Poprzecznej.

Korek od strony Olsztyna w kierunku cmentarza w Dywitach. Fot. Karol Podbielski

W Elblągu zaczął się pierwszy szczyt komunikacyjny. Co roku to właśnie przed południem na cmentarze wyrusza najwięcej elblążan i przyjezdnych, bo na największym elbląskim cmentarzu komunalnym w południe zaczyna się msza. Przypomnijmy – dojazd na ten cmentarz i na Agrykolę jest dziś według zasad takich jak w ostatnich latach. Ulice są zamknięte, bywa nerwowo, ale ruchem kieruje policja i inne służby, które dbają też o nasze bezpieczeństwo na samych nekropoliach.

W tej chwili ruch wokół cmentarza odbywa się płynnie

– tłumaczy komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy policji w Elblągu.

00:00 / 00:00
Najlepiej na elbląskie cmentarze dojechać miejskimi autobusami, których jest trzy razy więcej niż zwykle. Przejazdy dziś są bezpłatne.

Podobnie jest w Ełku Bezpieczeństwa na drogach i wokół cmentarzy pilnuje dziś więcej policjantów, którzy apelują o zwracanie szczególnej uwagi na pieszych „Być może mnie nie widzisz, ale na pewno zauważyłeś przejście dla pieszych. Dla mojego i swojego bezpieczeństwa, zwolnij!” – to hasło wspólnej akcji Radia Olsztyn i warmińsko-mazurskiej policji.

Chcemy, żeby na drogach i przejściach dla pieszych było bezpieczniej

– mówi starszy aspirant Marta Kacprzyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

00:00 / 00:00
Z godnie z przepisami, kierowca, zbliżając się do przejścia, MUSI zachować szczególną ostrożność.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 10:30

 

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 10:00

W Olsztynie korek na cmentarz w Dywitach zaczyna się od skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. Partyzantów. Jak poinformowała nasza słuchaczka odcinek od Szpitala MSWiA do Dywit pokonała w 40 min. Przypominamy, że jest to jedyna droga, którą można dojechać do samego cmentarza. Ulica Wadąska – od skrzyżowania z aleją Wojska Polskiego do Kieźlin – jest drogą jednokierunkową. Od strony ul. Jagiellońskiej dojazd jest możliwy tylko do Kieźlin – do głównej bramy cmentarza od tej strony można dotrzeć wyłącznie miejskim autobusem.

Bez stania w korku można za to dotrzeć do cmentarza przy ul. Poprzecznej. Ruch na ulicach: Limanowskiego, Jagiellońskiej, Zientary-Malewskiej odbywa się płynnie. Nie ma już większego problemu z parkowaniem.

Przed cmentarzami w Elblągu jest tłoczno, ale nie ma żadnych problemów z przejazdem, informuje nasza korespondentka Mira Stankiewicz.

00:00 / 00:00

W Ełku korek w okolicach cmentarza jest na Towarowej w obu kierunkach i częściowo na Krzemowej – aż za skrzyżowaniem z Żelazną. Przypominamy, że u lica Cmentarna została całkowicie wyłączona z ruchu. Nie można również przejechać przez przejazd kolejowy łączący stary i nowy cmentarz.

Porządku w okolicach warmińsko-mazurskich cmentarzy i na drogach pilnuje w ten weekend ponad 2,5 tysiąca mundurowych.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 9:00

Dojazd do cmentarza w Dywitach zajmie kierowcom sporo czasu. Od skrzyżowania al. Wojska Polskiego – Sybiraków ciągnie się sznur aut. Jak relacjonował nasz reporter Andrzej Piedziewicz, miejscami samochody jadą z prędkością nawet 10 km/h. W Dywitach również problem z pakowaniem. Wolne miejsca można znaleźć na drugim parkingu od strony Kieźlin.

——————————————————————–

PIĄTEK (01.11) – godz. 8:00

Czas na kolejny dzień ze specjalnym wydaniem Nawigatora Radia Olsztyn. Co godzinę informujemy Was o ewentualnych utrudnieniach i wypadkach na drogach regionu.

Na Zatorzu nieco więcej samochodów niż zwykle. Na razie korków nie ma, ruch odbywa się płynnie. Są problemy z zaparkowaniem auta w pobliżu cmentarza przy ul. Poprzecznej w Olsztynie.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 18:00

Są utrudnienia na ekspresowej S7 w Ostródzie w kierunku na warszawę. Uszkodzony samochód blokuje jeden pas ruchu. Nadal potężny korek na 16 od Wójtowa do Kaplityn, gdzie przejazd blokują… światła.

Po raz ostatni dzisiaj połączyliśmy się z naszym reporterem Maciejem Świniarskim, który sprawdził, jak jeździ się w okolicach olsztyńskich cmentarzy.

00:00 / 00:00

Na kolejne meldunki z dróg w regionie zapraszamy jutro od godziny 8.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 17:00

Nie ma już utrudnień po wypadku na krajowej 63, na trasie Giżycko – Orzysz w miejscowości Kąp, gdzie zderzyły się dwa samochody.

Bardzo trudno natomiast jeździ się ulicami wielu miast w regionie. Długi korek na krajowej 16 od Wójtowa do Kaplityn. Wciąż zatłoczona jest krajowa 51, w stronę cmentarza w Dywitach oraz w przeciwnym kierunku – do miasta, a szczegóły przedstawił Maciej Świniarski.

Posłuchaj relacji

00:00 / 00:00

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 16.30

Pogarszają się warunki jazdy w regionie. Zapadł już zmrok a na północy i wschodzie może padać słaby deszcz i deszcz ze śniegiem. Podobnie ma być nocą. Nad ranem natomiast wystąpią silne zamglenia, na południowym zachodzie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Do tego temperatura może spaść poniżej zera, do -2°C.

Nasz reporter, Maciej Świniarski sprawdzał, jak wygląda sytuacja w okolicach olsztyńskich cmentarzy.

00:00 / 00:00

W Ełku zakorkowany dojazd do ronda Cichowicza, na Sikorskiego, Chopina, Małeckich i Armii Krajowej.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 16.05

Z kolei w Elblągu nie ma dużych korków, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i z tym, że podróż na wybraną nekropolię może potrwać znacznie dłużej niż zwykle. Należy też pamiętać, że nawet jeśli dojadą do cmentarza Agrykola czy Dębica, to mogą nie znaleźć tam miejsca na zaparkowanie auta. To m.in. dlatego, że pozamykane są ulice dojazdowe, a na niektórych wprowadzony jest ruch jednokierunkowy. Zarząd Komunikacji Miejskiej zachęca do skorzystania z autobusów, które kursują na stałych liniach. Jednak są też dodatkowe linie specjalne oznakowane literami – tłumaczy Michał Górecki z ZKM.

00:00 / 00:00

Dziś za przejazdy komunikacją miejską płaci się normalnie. Jutro nie będą potrzebne bilety, bo tak jak w ostatnich latach, na Wszystkich Świętych miasto zdecydowało o bezpłatnych przejazdach.  Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej ZKM.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 16.00

Są utrudnienia po wypadku na krajowej 63, na trasie Giżycko – Orzysz w miejscowości Kąp. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. W tym miejscu policja wprowadziła ruch wahadłowy.

W Olsztynie nadal potężne korki szczególnie w stronę Dywit, gdzie znajduje się największy w mieście cmentarz. Korek kończy się na skrzyżowaniu z Wadąską. Nie lepiej jest na Jagiellońskiej i Poprzecznej, w pobliżu cmentarza komunalnego.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 15.30

Pogoda dziś dobra do jazdy, ale wieczorem na północy województwa będzie padał deszcz. W największych miastach regionu widać już przedświąteczny wzmożony ruch. Przy cmentarzach i na drogach jest więcej policyjnych patroli, a na ulicach bardzo dużo samochodów. Zatłoczone jest całe olsztyńskie centrum, korek ciągnie się też od Dywit, przez całą Al. Wojska Polskiego i Artyleryjską do ronda ofiar katastrofy smoleńskiej.

A jak wygląda sytuacja przy cmentarzu w Dywitach? Relacjonuje Maciej Świniarski

00:00 / 00:00

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 15.00

Ponownie zaglądamy na ulice Olsztyna. Zatłoczone centrum miasta – oraz Limanowskiego do ronda Bema, podobnie jest na Kościuszki, Kętrzyńskiego i Dworcowej.

Korek też na DK 16 w okolicach Wójtowa na pasie wyjazdowym z Olsztyna.

Przez ostatnie pół godziny jeszcze przybyło samochodów na krajowej 51 w stronę cmentarza w Dywitach. Korek jest w obie strony, aż do samych Dywit.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 14.30

OLSZTYN

Przez pół godziny niewiele zmieniło się na olsztyńskich ulicach. Potężne korki szczególnie w stronę Dywit, gdzie znajduje się największy w mieście cmentarz. Nie lepiej jest na Jagiellońskiej i Poprzecznej, gdzie usytuowany jest cmentarz komunalny. Maciek Świniarski, który zbiera dla Państwa drogowe informacje, przejechał odcinek al. Wojska Polskiego-Dywity w 15 minut i 42 sekundy.

ELBLĄG

W Elblągu także tłok na ulicach prowadzących do największej miejskiej nekropolii. Korek na ul. Agrykola oraz na ulicach dojazdowych do ronda Compiegne i ronda Żołnierzy Wyklętych.

EŁK

Od godz. 17 zacznie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu przy cmentarzach w Ełku. Więcej TUTAJ.

——————————————————————–

CZWARTEK (31.10) – godz. 14.00

Olsztyn – al. Wojska Polskiego/Sybiraków. Fot. Twitter M. Świniarski

Przejazd przez Olsztyn graniczy dzisiaj z cudem. Miasto stoi w gigantycznym korku od centrum, po Zatorze.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

00:00 / 00:00

——————————————————————–

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ruch, korek, cmentarz, nekropolia, pilne
Zmiany w organizacji ruchu. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w Olsztynie, Elblągu, Ełku i Giżycku

W związku z obchodami dnia Wszystkich Świętych wokół większości cmentarzy na Warmii i Mazurach zmieni się organizacja ruchu. Kierowcy powinni się uzbroić w cierpliwość i zrezygnować...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV