DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

III liga: Ambitna gra nie wystarczyła. Huragan Morąg przegrał z Sokołem Ostróda

W najciekawszym meczu drugiej kolejki III ligi Huragan Morąg przegrał 0-1 z Sokołem Ostróda po fenomenalnym trafieniu Huberta Otręby z 10 minuty.

Gospodarze przez ostatnie 24 minuty grali w dziesięciu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Rafała Maciążka. Ale grali ambitnie, co docenia ich trener – Czesław Żukowski:

Bramkę straciliśmy na początku spotkania, zwiodła dyscyplina i koncentracja we własnym polu karnym. Później staraliśmy się doprowadzić do remisu, niestety przegraliśmy to spotkanie. Mimo faktu, że pod koniec meczu graliśmy w dziesięciu, moi zawodnicy cały czas dążyli do wyrównania. Gratuluję przeciwnikom. Nie wstydzę się jednak tej porażki, moi zawodnicy oddali serce na boisku, zagrali przyzwoity mecz.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio