Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Anastasi na treningu Indykpolu

na zdjęciu od lewej trener reprezentacji Polski Andrea Anastasi, obok II trener reprezentacji Andrea Gardini. Zdjęcie ze strony fundacjawagnera.pl

Siatkarzy Indykpolu AZS odwiedził na treningu niespodziewany gość. Z wizytą do Olsztyna przyjechał bowiem trener reprezentacji Polski Andrea Anastasi. Dlaczego Włoch zdecydował się obejrzeć zajęcia przedostatniej drużyny Plus Ligi?

Anastasiemu towarzyszył drugi trener reprezentacji Andrea Gardini.  Jak powiedział Radiu Olsztyn Andrea Anastasi przyjechali dlatego, że w szeregach olsztyńskiego Indykpolu AZS-u jest kilka potencjalnych gwiazd nie tylko polskiej siatkówki.

 

Jest tu wielu ciekawych graczy, a to ważne, jeśli chcemy realizować plan na najbliższe 4 sezony. Rozmawiałem już z federacją, aby stworzyć taki plan rozwoju nie tylko dla pierwszej reprezentacji, ale też dla kadry B. Takich młodych siatkarzy jest tu mnóstwo i grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

 

Ekskluzywny wywiad z Andreą Anastasim w Kronice Sportowej Radia Olsztyn o 21.05 oraz w niedzielnym Magazynie Sportowym.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, siatkówka
Saneczkarze czekają na starty

Choć za oknami wymarzona pogoda, aby pozjeżdżać na sankach, to zawodnicy i zawodniczki klubu Łoś Gołdap nadal czekają na możliwość szlifowania formy. Z wszystkich zrzeszonych saneczkarzy,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV