Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Andrzej Kobylarz: ,,Musimy dawać więcej władzy obywatelom”

Andrzej Kobylarz – poseł Kukiz’15. Fot. Mira Stankiewicz

Do wyborów samorządowych zapraszamy ludzi chcących zmieniać miasta w kierunku służby mieszkańcom – powiedział w Porannych pytaniach Andrzej Kobylarz, poseł ugrupowania Kukiz’15.

Andrzej Kobylarz zaznaczył, że Kukiz’15 nie ma jednej wizji na nadchodzące wybory, ponieważ każde miasto i gmina mają swoją specyfikę. Dodał, że dla jego ugrupowania nie jest kluczowa długoletnia przynależność do partii politycznej, żeby znaleźć się na liście wyborczej.

Mamy wielu wspaniałych ludzi, którzy się zgłaszają, przysyłają CV i dzielą się pomysłami, w jaki sposób chcieliby zmienić swoje miasta i gminy.

Poseł Kukiz’15 podkreślił, że nie przekonują go wizje polityczne partii. Dodał, że wśród kandydatów wystawianych w wyborach przez jego ugrupowanie są osoby, które wiedzą, jak skutecznie kierować przedsiębiorstwem, a swoje umiejętności i doświadczenie mogliby ukierunkować na zarządzanie miastem czy gminą.

Na zakończenie rozmowy poseł Kobylarz negatywnie odniósł się do słów wiceministra rolnictwa Federacji Rosyjskiej, który zwrócił uwagę, że decyzja o przekopaniu Mierzei Wiślanej nie była konsultowana ze stroną rosyjską.

Do wysłuchania rozmowy z Andrzejem Kobylarzem zaprasza Marek Lewiński

00:00 / 00:00

 

Autor: M.Lewiński
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w polityka, wybory, kukiz15
Monika Falej kandydatką „Wspólnego Olsztyna” do walki o fotel prezydenta miasta

Monika Falej jest działaczką społeczną i drugą kobietą ubiegającą się o urząd prezydenta Olsztyna. Jest przewodniczącą olsztyńskiej Rady Organizacji Pozarządowych, działa w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV