Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Andrzej Kobylarz ustępuje miejsca Dariuszowi Frejnikowi na listach PSL w okręgu elbląskim. Poseł Kukiz’15 startuje w okręgu gdańskim

Od lewej Dariusz Frejnik i Andrzej Kobylarz. Fot. A. Pastuszka

Poseł Kukiz’15 Andrzej Kobylarz podsumował swoją czteroletnią kadencję w Sejmie.

Podczas krótkiego briefingu prasowego Andrzej Kobylarz mówił o tym, co udało mu się zrealizować przez ostatnią kadencję. Za swój sukces uważa przeprowadzenie leczenia stomatologicznego wśród uczniów elbląskich szkół.

00:00 / 00:00

Andrzej Kobylarz jest jedynką na liście Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu gdańskim. Swoje miejsce w okręgu elbląskim oddał Dariuszowi Frejnikowi, samorządowcowi z powiatu działdowskiego, który chce kontynuować prace poprzednika.

00:00 / 00:00

Dariusz Frejnik ma 45 lat. Pochodzi ze Sławkowa. Zasiada w radzie powiatu działdowskiego, jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, a także kierownikiem Gminnego Zakładu Usług komunalnych. Do Sejmu stratuje z trzeciego miejsca z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu nr 34.

Na ten samej liście znaleźli się m.in. Edward Pietrulewicz – wiceprezydent Elbląga oraz Małgorzata Sowicka – dyrektor departamentu edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Autor: A.Pastuszka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, PSL, poseł, kampania wyborcza, kukiz15, Andrzej Kobylarz
Od dwudziestu lat aktywizują i edukują seniorów. Elbląski Uniwersytet Trzeciego Wieku świętuje jubileusz

Elbląski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych świętuje 20-lecie działalności. Przez ten czas rozkwitliśmy, byliśmy twórczy, podjęliśmy działalność w wielu dziedzinach - podkreśla prezes Iwona Orężak,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV