Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ania Broda: myślę, że mam dobrego anioła stróża

Fot. A. Podbielska

Ania Broda – piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Wokalistka obdarzona niepowtarzalnym głosem, posługuje się techniką śpiewu “białego”.  Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikatową muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, pięknem nieoczywistej melodii. Jest sama w sobie osobnym gatunkiem muzycznym.

Bycie z rzeczywistością w symbiozie, to jest dzielenie się tym co potrafię. To mi sprawią wielką radość i cieszy. Wychodzę zbudowana z takich sytuacji, kiedy mogę się podzielić tym, co umiem.

Przekracza granice wyznaczone przez kierunki w muzyce. Łączy style poszukując własnego wyrazu w sztuce. Pielęgnuje duchową stronę tradycyjnej muzyki polskiej.

Myślę, że mam dobrego anioła stróża, który zawsze sprawia, że ta muzyka jest oparta i o ziemię, i o niebo.

W audycji spotkanie z wyjątkową Anią Brodą. Dużo prawdziwych słów i muzyki, w tym premiera piosenki „Gdybym” do poezji Bolesława Leśmiana. Ania Broda to jeden z najoryginalniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej.

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

Posłuchaj audycji SzakuneC

 

Redakcja:G.Kasjaniuk

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Leśnicy apelują: Trzymajcie psy na uwięzi podczas spacerów w lesie

Leśnicy z Nadleśnictwa Elbląg apelują do właścicieli psów o trzymanie ich na uwięzi podczas spacerów w lesie. Chodzi o bezpieczeństwo dzikich zwierząt, które pod koniec zimy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV