Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aplikacja „Polska Smakuje” pokaże, gdzie są regionalne rarytasy

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wzmacnia promocję lokalnych produktów i rozwija projekt „Polska Smakuje”. Hasło  z charakterystycznym emblematem, znajduje się już na regionalnych wyrobach.

Dodatkowo uruchomiono też aplikację na smartfony o tej samej nazwie. Jak mówi dyrektor generalny Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Witold Strobel, dzięki niej producenci wyrobów lokalnych będą mogli wspólnie promować swoje wyroby.

Chodzi o to, aby ktoś kto jedzie na drugi koniec Polski, albo z rodziną na wakacje i chciałby znaleźć coś regionalnego, tradycyjnego do jedzenia może sobie takich producentów odszukać i zrobić zakupy bezpośrednio u nich.

00:00 / 00:00

Aplikacja daje też możliwość oceniania kupionych wyrobów. Jest możliwość dawania popularnych lajków i komentarzy. Rejestracja i zamieszczenie swoich produktów nic nie kosztuje.

00:00 / 00:00

Aplikacja dostępna jest na stronie www.polskasmakuje.pl

 

Redakcja: BSChromy za K.Kantor

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w jedzenie
Porozmawiajmy o niekontrolowanym jedzeniu

Kinga Grabowska porusza temat niekontrolowanego jedzenia. Słysząc takie hasło zazwyczaj wyobrażamy sobie osobę otyłą, często zaniedbaną, z hamburgerem czy kebabem w ręku. Problem dotyczy też osób,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV