Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aresztowano Gruzina, który spowodował śmiertelny wypadek. Pijany kierowca zabił dwie osoby


Sąd Rejonowy w Kętrzynie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące obywatela Gruzji, który  pod Kętrzynem spowodował śmiertelny wypadek drogowy.

Zginęło wtedy dwóch pasażerów – obywateli Ukrainy. Jeden z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do tragicznego wypadku doszło 13 kwietnia na trasie Różanka – Wopławki przed północą.

22-letni Gruzin kierujący autem alfa romeo na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Dwóch Ukraińców w wieku 23 i 30 lat zginęło na miejscu. Ranni: kierowca oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Od 22-latka pobrano krew. Badanie wykazały blisko promil alkoholu w organizmie.

Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Kętrzynie zastosował, wobec 22-letniego obywatela Gruzji, tymczasowy areszt. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

Autor: B.Gajlewska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, areszt, śmiertelny wypadek
21-letni mieszkaniec Warmii i Mazur zginął w wypadku na autostradzie A2

21-letni kierowca busa zginął w  zderzeniu busa z samochodem ciężarowym. Utrudnienia w ruchu na autostradzie A2 w okolicach Łyszkowic jadąc w kierunku Warszawy trwały kilka godzin....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV