Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Artur Derbin jest, czy nie jest trenerem Stomilu?

Na nowe boisko treningowe Stomilu Olsztyn wyszło niewielu zawodników. Większość zeszła do szatni po kilku minutach. Fot.: M.Świniarski

Początek wakacji – bardzo niepokojący dla kibiców olsztyńskiego Stomilu. Fani pierwszoligowca cieszyli się w weekend z przyznania licencji na grę w tej klasie rozgrywek, a tymczasem pierwszy trening pod okiem nowego trenera… się nie odbył.

Artur Derbin porozmawiał z kilkoma zawodnikami, potem długo dyskutował z działaczami i wiele wskazywało na to, że opuści Olsztyn. Po kilku godzinach prezes Stomilu – Mariusz Borkowski uspokajał jednak, że szkoleniowiec zostanie i ma już postawione zadania.

Nie ukrywaliśmy, że część zespołu znajdzie nowego pracodawcę. Pewnych kwestii finansowych nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

– dodał Mariusz Borkowski.

00:00 / 00:00

Artur Derbin rozmawiał z najstarszymi zawodnikami w zespole i – jak się okazuje – ostatecznej decyzji jeszcze nie podjął.

00:00 / 00:00

Do tej pory Stomil opuściło kilku zawodników. Do Pogoni Siedlce przenieśli się: Łukasz Jegliński, Jarosław Ratajczak i Arkadiusz Czarnecki. Nieoficjalnie mówi się, że z Olsztyna może odejść kolejnych pięciu graczy.

  M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, Arkadiusz Czarnecki, Mariusz Borkowski, Jarosław Ratajczak
Artur Derbin nowym trenerem piłkarzy Stomilu Olsztyn!

Artur Derbin został nowym trenerem piłkarzy pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Prowadził m.in. Zagłębie Sosnowiec - wtedy zespół awansował na zaplecze ekstraklasy, a ostatnio pracował w Chojniczance Chojnice....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV