Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Awans Radia Olsztyn na podium wśród najchętniej słuchanych stacji!

Fot. fotolia.com

RMF FM nadal liderem słuchalności w Olsztynie, awans Radia Olsztyn na podium najchętniej słuchanych stacji. Portal Wirtualne media opublikował najnowsze badania słuchalności w stolicy Warmii i Mazur.

Najchętniej słuchanymi stacjami radiowymi w Olsztynie w okresie od grudnia ub.r. do maja br. było RMF FM i Radio Olsztyn. Podium uzupełniło jeszcze Radio ZET – wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Z najnowszego raportu Radio Track Kantar Polska opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że pozycję lidera rynku radiowego w Olsztynie w okresie od grudnia 2018 roku do maja 2019 roku zajęło RMF FM. Stacja ta względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 15,5 proc. do 23 proc.

Drugie miejsce zajęło Radio Olsztyn (spadek z 12,2 proc. do 11,4 proc.), które jednak awansowało z czwartej lokaty. Podium uzupełnia Radio ZET (spadek z 13 proc. do 10,6 proc.). Czwarte miejsce zajęła Trójka, która rok wcześniej była wiceliderem (z 14,1 proc. do 9,5 proc.).

Czytaj więcej tutaj.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w radio, Radio Olsztyn, wyniki badań
Trwa wakacyjna trasa EKO Misji Radia Olsztyn

W wakacje chcemy powiedzieć głośno: Zadbajmy o najpiękniejsze naturalne środowisko w Polsce! Będziemy przemierzać Warmię i Mazury i prezentować najlepsze ekologiczne rozwiązania, które pomogą zachować dobrą...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV