Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Awanturował się, przeklinał i głośno słuchał muzyki. 56-latek z Elbląga został ukarany mandatem

fot. Przemysław Getka

Zakłócający spokój sąsiadów mieszkaniec jednej z północnych dzielnic Elbląga trafił przed sąd. 56-latek został uznany winnym wykroczenia i ukarany grzywną w wysokości 300 złotych.

Skutecznie uprzykrzał życie swoim sąsiadom. Głośno słuchał muzyki o każdej porze dnia i nocy, rzucał różnymi przedmiotami z domu, krzyczał, przeklinał i awanturował się. Interweniujący policjanci skierowali wobec 56-latka wniosek do sądu

– informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Takie wykroczenie zwykle kończy się mandatem nakładanym przez policję.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, według ostatniej ankiety z grudnia 2019 roku na temat stanu bezpieczeństwa Elbląga zakłócanie spokoju nie zostało odnotowane wprost. Ale jako największe zagrożenie i utrudnienie elblążanie wskazali na agresywnie zachowującą się młodzież, rozboje oraz spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, policja, mandat, Jakub Sawicki, słuchanie muzyki
Nietypowe zatrzymanie mrągowskiej policji. Kobieta przewoziła 9 pasażerów w 5-osobowym samochodzie

32-latka przewoziła osobowym oplem dziewięcioro pasażerów - w tym siedmioro dzieci. Część z nich siedziała na podłodze. Zatrzymali ją policjanci z mrągowskiej drogówki w miejscowości Zielony...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV