Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

AZS UWM II Olsztyn przegrał z BAS-em Białystok w półfinale play-off II ligi. „Zabrakło zimnej krwi i doświadczenia”

Fot. FB M. Skutnik

Siatkarze AZS UWM II Olsztyn przegrali trzeci pojedynek półfinałowy play-off II ligi z BAS-em Białystok – tym razem 0:3. Młodzi Akademicy zakończyli sezon na miejscach 3-4.

Szkoleniowiec AZS-u UWM – Grzegorz Krzan przyznał, że pojedynki z białostockim zespołem do szczęśliwych nie należały:

Słowo „gdyby” prześladuje nas w meczach z BAS-em. Uważam, że ze wszystkich naszych spotkań, licząc mecze przedsezonowe, przez długi czas potrafiliśmy z nimi grać jak równy z równym, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że długimi fragmentami byliśmy lepsi. Natomiast zdecydowanie zabrakło zimnej krwi i doświadczenia.

00:00 / 00:00

Wychowanek olsztyńskiego AZS-u, teraz środkowy BAS-u Białystok – Maciej Ostaszyk przyznał, że decydujący o rywalizacji pojedynek odbył się dwa tygodnie wcześniej w Białymstoku:

W drugim meczu chłopaki pokazali, że potrafią grać, odrzucili nas od siatki. Dobrze, że udało nam się wygrać. Teraz byliśmy wypoczęci i zagraliśmy to co potrafimy.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Grzegorz Krzan, AZS UWM II Olsztyn
Rezerwy AZS-u UWM Olsztyn przegrywają w półfinale play-off II ligi. „Wierzę, że w meczach u siebie szala przesunie się na naszą korzyść”

2:0 dla BAS-u Białystok. Niestety taki jest stan rywalizacji Play-Off siatkarskiej 2. ligi po dwóch meczach półfinałowych rezerw AZS-u UWM Olsztyn. Młodzi Akademicy w pierwszym spotkaniu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV