Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bandyci zniszczyli kolejny bankomat na Warmii i Mazurach. Tym razem zrobili to w Nidzicy pod osłoną nocy

W Nidzicy przy ulicy Traugutta wysadzono bankomat. Fot. Andrzej Piedziewicz

Dzisiejszej nocy (26 kwietnia) ktoś zniszczył bankomat w Nidzicy przy ulicy Taugutta. 

Policja szuka sprawców i na razie nie podaje, czy udało się im ukraść pieniądze. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie osiągnęli celu. Okoliczni mieszkańcy są bardzo zaskoczeni tym zdarzeniem, twierdzą też, że w nocy nie słyszeli żadnych podejrzanych hałasów.

00:00 / 00:00

Jak mówi rzecznik warmińsko-mazurskiej policji podkomisarz Krzysztof Wasyńczuk do zdarzenia doszło około godziny 2 w nocy. Bankomat znajdował się pomiędzy dwoma sklepami. Policjanci z laboratorium kryminalistycznego na miejscu zabezpieczyli ślady.

00:00 / 00:00

W tym roku w województwie warmińsko-mazurskim to druga próba okradzenia bankomatu. Do pierwszej doszło w ubiegłym miesiącu w Kozłowie. W roku ubiegłym w regionie miało miejsce 9 prób zniszczenia bankomatów, policja złapała sprawców 4 z nich.

 

(APiedziewicz/BSChromy/K.Piasecka)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, policja, napad, Nidzica
Kierowcy – uwaga na jednoślady! W ubiegłym roku w wypadkach zginęło 7 motocyklistów, ten sezon też nie zaczął się dobrze

Policjanci przypominają - rozpoczął się sezon motocyklowy, na drogach zagęściło się od jednośladów, a to sprawia, że kierowcy aut muszą być bardziej czujni. Niestety, co roku...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV