Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Barbara Kudrycka: mam pomysły na organiczenie bezrobocia w regionie

Barbara Kudrycka otwiera listę kandydatów do PE w okręgu warmińsko-mazursko-podlaskim. Fot. A. Socha

Przez 3 lata zasiadania w Parlamencie Europejskim opracowałam 6 raportów dotyczących bezpieczeństwa granicy wschodniej Unii Europejskiej, także rozwiązań dotyczących Małego Ruchu Granicznego i nadal wiele można jeszcze zrobić – mówiła goszcząca w Porannych Pytaniach profesor Barbara Kudrycka.

Posłanka Platformy Obywatelskiej przez 6 lat była ministrem nauki i szkolnictwa wyższego, wcześniej deputowaną do Parlamentu Europejskiego. W tegorocznych wyborach Barbara Kudrycka otwiera listę PO do europarlamentu w okręgu warmińsko – mazursko – podlaskim.

To szalenie ważny czas dla Polski i Europy, w tej kadencji decydować się będą bardzo ważne dla Unii Europejskiej sprawy m.in. polityka energetyczna, płaca minimalna, sprawy związane z emisją dwutlenku węgla, dlatego zdecydowałam się kandydować do Parlamentu Europejskiego – mówiła Barbara Kudrycka w Radiu Olsztyn. (bsc)

Posłuchaj rozmowy Mirosława Sochackiego z Barbarą Kudrycką

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PO, Parlament Europejski
Spór o wyborczy banner przed kościołem

Nie milkną kontrowersje wokół wyborczego bannera powieszonego na ogrodzeniu wokół bartoszyckiego kościoła św. Brata Alberta. Proboszcz parafii nie widzi w tym nic złego, mimo - że...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV