Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Będą tańczyć, ćwiczyć i degustować. Seniorzy z Elbląga rozpoczynają naukę

Fot. fotolia

Zajęcia taneczne i sportowe oraz degustacje zdrowej żywności. Rusza trzecia edycja warsztatów dla seniorów „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem”.

Dotychczasowe dwa cykle zajęć cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W pierwszej edycji wzięło udział tysiąc osób, w drugiej prawie dwa tysiące.

W tym roku specjaliści będą szczególnie dużo mówić o tym, jak dbać o serce i stawy dlatego przygotowano zajęcia ruchowe. Nie zabraknie praktycznych warsztatów dotyczących wyglądu, czy uprawy roślin.

Celem kampanii jest przekazanie seniorom wiedzy na temat zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Ważne jest również to, aby osoby starsze nie były same i wyszły z domów.

Spotkania  będą się odbywać  od dzisiaj przez sześć tygodni co wtorek w hali sportowo-widowiskowej MOSiR-u przy alei Grunwaldzkiej. Ostatnie zaplanowano 28 maja w Kamieniczkach Elbląskich przy ul. Świętego Ducha. Organizatorem warsztatów jest elbląski ratusz.

 

 

Autor: PAP
Redakcja: K.Kantor/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, senior, warsztaty, seniorzy
Mieszkaniec Iławy usłyszał wyrok za narażenie życia niemowlaka

Na 3 lata więzienia Sąd Okręgowy w Elblągu skazał 28-letniego mieszkańca Iławy. Mężczyzna był oskarżony o to, że w grudniu ubiegłego roku poważnie zranił swojego 7-miesięcznego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV