Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bez wymaganych dokumentów, ale za to z krajanką tytoniową

fot. KWP

Wczoraj funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy wraz z przyczepką, w której ujawnili 300 kg krajanki tytoniowej.

Na drodze krajowej nr 60 w powiecie płockim wspólny patrol funkcjonariuszy SG z Kętrzyna i Olsztyna zatrzymał Toyotę Avensis wraz z przyczepką.  Za kierownicą siedziała 27-letnia kobieta, a pasażerem był 40-letni mężczyzna. Kierująca pojazdem nie posiadała przy sobie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego przyczepki. Jak tłumaczyła zapomniała zabrać torebki z dokumentami, ale nie zapomniała „załadować” przyczepki krajanką tytoniową.

Łącznie funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili 300 kg krajanki o szacunkowej wartości ponad 200 tys. zł. Towar został zdeponowany, a wobec mieszkańców Mławy funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie wszczęli postępowanie karno-skarbowe.

(KWP/Ł.Sadlak)

 

fot. KWP

fot. KWP

fot. KWP

fot. KWP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w przemyt, policja
Podczas awantury 28-latka pchnęła nożem partnera

Policjanci z Morąga zatrzymali kobietę, która podczas kłótni chwyciła za kuchenny nóż i ugodziła w ramię swojego partnera. Po chwili o tym, co zrobiła powiadomiła policjantów....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV