Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bieg na sześć łap

W olsztyńskim schronisku dla zwierząt prowadzona jest akcja Bieg na sześć łap.

Jej celem jest zachęcenie miłośników biegania oraz przyjaciół zwierząt do uprawiania niniejszej formy aktywności w towarzystwie psiaków z olsztyńskiego schroniska. W tym celu wytypowano 36 najbardziej milusińskich zwierzaków, które tęsknią za towarzystwem i miłością człowieka.

W ubiegłą sobotę (25.05) uczestnicy przebiegli razem 7 kilometrów. Trasa prowadziła przez niezwykle malowniczy las znajdujący się przy olsztyńskim schronisku dla zwierząt. Wszyscy bawili się świetnie. A cała akcja przyczyniła się do nawiązania przyjaźni nie tylko międzyludzkich ale i ludzko-psich.

Te cztery fantastyczne psiaki ze zdjęć to: Tajga, Diana, Rzutek i Misiek. One ciągle czekają na kogoś kto ofiaruje im miłość i dom.

Każdego chętnego do uprawiania biegu/marszu/jazdy na rowerze w towarzystwie psów z olsztyńskiego schroniska, zapraszamy od poniedziałku do soboty na ul. Turystyczną 2, 11-041 Olsztyn. Szczegóły pod numerem telefonu: 89 526 82 15, www.schronisko.olsztyn.pl

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w psy, schronisko, Slider, pomoc, Akcja, zwierzęta
Czas na wzrok

"Czas na wzrok. Zachowaj ostrość widzenia po 40" - akcja pod takim hasłem rusza na Warmii i Mazurach. Do końca lipca mieszkańcy regionu będą mogli dowiedzieć...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV