Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bikini Lovers

Jesień, panie. Żyć się nie chce umierać tym bardziej. Tylko kasztany spod żółtych liści zbierać i pod komputer kłaść. Po co? Podobno działają. Na co nie wiem, podejrzewam, że na promieniowanie. Bo słońce już nie promieniuje i wszystko więdnie i usycha. Jak wspomnienia o niesfornych ziarnkach piasku, co się zaplątały w mokre od słonej wody bikini.
Posłuchajmy muzyki.
Kroke – Free Falling – kto nie zna niech pozna. Kroke to w jidysz Kraków. Ożywcza muzyka jakby nasza i nie nasza. Nie ma do tego wideo. Proponuję zatem to:

Alice Cooper – Eleanor Rigby – nie lubię coverów, które nic nie wnoszą, są odwzorowaniem oryginału. Ale poruszył mnie fakt, że stary Alice Cooper, czuł potrzebę wykonania tego numeru. Widocznie to dla niego ważne.

Natalia Przybysz – Miód – tekst trochę infantylny, ale wykonanie fantastiś. Dokąd zmierzasz Natalio? Czekam na grzmot z jasnego nieba.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka, recenzja, NOWOŚCI, jesień
Po sukcesie w Hiszpanii chór Cantabile wystąpi w Olsztynie

Wielokrotny zwycięzca międzynarodowego przeglądu w Hiszpanii, olsztyński chór Cantabile zaprezentuje się publiczności w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Początek koncertu o 17. Olsztyński chór...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV