Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 01.10.2019 r.

Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe i urodziny Radia Olsztyn– na te tematy rozmawiali z gośćmi Bliższych spotkań Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Pracownicze Plany Kapitałowe to system oszczędzania, który opiera się na wpłatach dokonanych przez pracownika, pracodawcę i Skarb Państwa. W zależności od wielkości zakładu pracy PPK są wdrażane stopniowo, w różnych terminach. O szczegółach programu mówiła Anna Skuza, radca prawny Deloitte Legal.

Posłuchaj rozmowy

1 lutego 1925 roku nadano pierwszy eksperymentalny program radiowy w Polsce. Regularną emisję programu Polskie Radio rozpoczęło 28 kwietnia 1926 roku w Warszawie. Rozgłośnie regionalne powojenną pracę rozpoczynały w różnym czasie. W Olsztynie Polskie Radio rozpoczęło nadawanie 15 minutowego programu 2 października 1952 roku. Dziś program jest emitowany przez całą dobę.

O jubileuszu Rozgłośni i jego obchodach mówił Łukasz Staniszewski, koordynator obchodów.

Posłuchaj rozmowy

Urodziny Radia – cz.1

00:00 / 00:00

Radio Olsztyn

Redakcja: D.Kucharzewska/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w praca, emerytura
Obywatele Ukrainy i Indonezji zatrudnieni niezgodnie z przepisami. Cudzoziemcy muszą wrócić do swoich krajów

Sprawa dotyczy siedmiu osób pracujących w kilku firmach na trenie powiatów: olsztyńskiego, mrągowskiego i ostródzkiego. Funkcjonariusze straży granicznej zakończyli kontrolę w firmie budowlanej z powiatu ostródzkiego....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV