Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 05.05.2020

 

fot. Przemysław Getka

Koronawirus a życie i praca to temat, na który z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Od wczoraj galerie handlowe ponownie zostały otwarte dla klientów – jednak nie będą one działać jak dawniej. Co się zmieniło i jak wyglądają zakupy w galeriach mówiła Natalia Tur,  Regional Marketing Manager Galerii Warmińskiej i Aury Centrum Olsztyna.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Obecnie, w dobie koronawirusa, ważna jest odporność organizmu, a na nią ma wpływ między innymi odpowiedni poziom witaminy D3, którą nasz organizm produkuje pod wpływem promieni słonecznych. Okazuje się jednak, że czasami w niedostatecznej ilości. O witaminie D3 mówiła Natalia Ulewicz, dietetyk.

Posłuchaj rozmowy

Dziś, 5 maja obchodzimy nietypowe święto – Światowy Dzień bez Makijażu. O makijażu podczas izolacji, czy malować się dla siebie w domu i o trendach na najbliższe lato mówiła Marzena Tarasiewicz – projektantka i wizażystka.

Posłuchaj rozmowy

W niedzielę obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii. Astma to jedna z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych XX i XXI wieku. Czym jest astma, jak się rozwija i jak sobie z nią radzić mówiła prof. Anna Doboszyńska – pulmonolog.

Posłuchaj rozmowy

Redakcja: D. Kucharzewska/A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w galeria, witamina D3, koronawirus
Osoby niepełnosprawne z regionu otrzymają pomoc. PFRON przeznaczył ponad 8,5 mln złotych

Osoby niepełnosprawne z województwa warmińsko-mazurskiego, poszkodowane z powodu epidemii, otrzymają pomoc, w sumie ponad 8,5 miliona złotych. Do końca kwietnia 2020 roku zapotrzebowanie złożyło 21 powiatów....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV