Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 08.11.2019 r.

Kibice AZS
fot. Przemysław Getka

Choroby włosów i skóry głowy, akcje, w które włączają się olsztyńscy siatkarze oraz Uniwersytecki Teatr Muzyczny – to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i Małgorzata Sadowska.

Każdy z nas chciałby mieć piękne, mocne, lśniące włosy, ale okazuje się, że coraz więcej osób ma problemy ze skórą głowy i z włosami. Co o naszym zdrowiu mówią włosy i jak o nie dbać mówiła dr hab. Agnieszka Owczarczyk – Saczonek- dermatolog.

Posłuchaj rozmowy

Dzisiaj w Hali Urania Indykpol AZS Olsztyn rozegra mecz z GKS Katowice. Oprawa tego sportowego spotkania będzie miała wyjątkowy charakter – będzie związana z obchodami 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O szczegółach tej inicjatywy mówił Marcin Zarębski- Menedżer ds. marketingu Indykpolu AZS Olsztyn.

Posłuchaj rozmowy

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim powstał Uniwersytecki Teatr Muzyczny. Teatr ma już za sobą premierę, która zakończyła się sukcesem. Od wczoraj na Wydziale Sztuki UWM odbywa się nabór do nowego spektaklu. Poszukiwani są pasjonaci śpiewu i tańca. Na casting mogą zgłosić się nie tylko studenci UWM, ale również mieszkańcy naszego regionu, którzy ukończyli 18 rok życia. Jak narodził się pomysł na stworzenie teatru mówił dr hab. Grzegorz Lewandowski – dyrektor teatru.

Posłuchaj rozmowy

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co autorzy audycji Do zobaczenia mówią na kilka godzin przed premierą filmu „Ukryta gra”?

Eddie Murphy wulgarnie i przezabawnie krzyczy, że jest Dolemite ("Nazywam się Dolemite"), Sowieci i Amerykanie walczą o świat w Pałacu Kultury i Nauki ("Ukryta Gra"), brokat...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV