Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 13.01.2020

Fot. Fotolia.com

Seriale i pierwsza pomoc to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Kiedyś rozrywka drugiej kategorii, dziś chętnie oglądane przez wielu z nas – seriale telewizyjne. Oglądanie ich, to dziś jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie wolnego czasu. O rosnącej popularności seriali, co nam dają i jak się zmieniały na przestrzeni lat mówił Łukasz Adamski – krytyk filmowy.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Dobrze przeprowadzona pierwsza pomoc, może komuś uratować życie. Jednak z badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że 2/3 Polaków biorących udział w badaniach deklarowało, że potrafiłoby udzielić pierwszej pomocy, ale tylko co piąta osoba była pewna swoich umiejętności.

Czy każdy z nas potrafi jej udzielić, jak i gdzie uczyć się jej udzielania oraz kto może udzielać pierwszej pomocy mówił Bartłomiej Chilmanowicz, ratownik medyczny, strażak, Stowarzyszenie „Mali Wielcy Ratownicy”.

Posłuchaj rozmowy

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Łukasz Adamski
Zwiastun mocnego filmu „Wszystko o mojej matce”, kręconego w Olsztynie 

"Wszystko dla mojej matki" – reżyserski debiut Małgorzaty Imielskiej nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Gdyni wejdzie do kin 3 stycznia 2020 roku. Olka (Zofia Domalik) ma siedemnaście lat. Za ciągłe...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV