Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 14.07.2020 r.

Warmia i Mazury – i nie tylko – zapraszają, dieta i wypoczynek podczas urlopu i wakacji oraz Olsztyński Teatr Uliczny to tematy na który z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Dziś w Poradniku Turysty Marek Michalski zachęca do aktywnego spędzenia urlopu – poleca spływy kajakowe urokliwymi trasami naszego regionu.

00:00 / 00:00

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”, to powiedzenie, które można odnieść do walorów krajobrazowych i turystycznych naszego województwa – a nasze województwo to nie tylko Warmia i Mazury.

Jakie są ulubione zakątki w regionie Andrzeja Bobrowicza, przewodnika turystycznego sprawdzał Marek Michalski.

Wakacje to czas wypoczynku, a myśl o urlopie i trzymaniu diety budzi u wielu z nas dreszcz na skórze. Jak odżywiać się podczas letniego wypoczynku i czy z wszystkiego musimy rezygnować mówiła Aleksandra Krzan, dietetyczka i instruktorka fitness.

Polacy narzekają, że dużo pracują, ale nie potrafią odpoczywać. Około 40 procent rodaków nie potrafi odciąć się od pracy w czasie urlopu, a wielu zamiast odpoczywać pracuje.

Jak nauczyć się odpoczywać i efektywnie spędzić urlop radziła Marta Markocka-Pepol, trenerka metody redukcji stresu mindfulness.

Kiedy aura sprzyja można ich spotkać w parkach, na plażach lub ulicach – kuglarze z Olsztyńskiego Teatru Ulicznego. OTU rozpoczął letni sezon spotkań ze swoimi sympatykami. W tym roku artyści skupiają swoje działania wokół projektu „Akademia Cyrku”, o którym opowiadała Beata Kulgajuk ze Stowarzyszenia Olsztyński Teatr Uliczny.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

 

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wpadł prosto w ręce policjanta. Złodziej okradał mieszkania na tak zwaną klamkę

Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu przy ulicy Kopernika. Około południa do jednego z mieszkań wszedł 64-latek i zaczął przeglądać zawartość kieszeni ubrań wiszących w przedpokoju oraz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV