Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 15.01.2020

Fot. Fotolia.com

Skąd czerpiemy wiedzę oraz jak dobrze wymyślić i założyć własny biznes – to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Dziś Wikipedia obchodzi swoje 19. urodziny. Każdy internauta może za darmo korzystać z jej zasobów, a znalezienie potrzebnej informacji zajmuje mu zaledwie kilkanaście sekund. Czy w dobie rozwoju internetu encyklopedie klasyczne mają rację bytu i skąd czerpiemy wiedzę – mówił Jacek Smółka z Planety 11, wytypowany przez dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Dla wielu z nas własna firma jest szczytem marzeń. Wydaje się nam, że prowadzenie własnego biznesu to duża niezależność, wysokie zarobki, wiele możliwości i wolny czas. Jednak własny biznes to nie tylko same plusy. Jak dobrze wymyślić i utrzymać własny biznes, gdzie szukać inspiracji i partnerów – radziła Sylwia Dębowska – Lenart, specjalistka ds. marketingu.

Posłuchaj rozmowy

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jacek Smółka
Najmłodsi dadzą przykład. W Olsztynie spróbują pobić rekord w jednoczesnym czytaniu książek

Według statystyk 62 procent dorosłych Polaków w ogóle nie czyta książek. Organizatorzy akcji „Jak nie czytam, jak czytam” postanowili to zmienić. Do udziału w kampanii namówili...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV