DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Brązowe medale nie dla zawodniczek KRAM-u Start Elbląg

KRAM Start Elbląg – Energa AZS Koszalin. Fot. A.Dembińska

Piłkarki ręczne KRAM-u Start Elbląg przegrały z Energą AZS Koszalin 25:26 i zajęły 4 miejsce w rozgrywkach PGNiG Superligi kobiet.

Mimo prowadzenia od początku, aż do 57 minuty, piłkarki ręczne Kram Startu Elbląg przegrały we własnej hali z Energą AZSem Koszalin 25:26 i nie zdobyły brązowych medali w Superlidze. Sukces fetowały rywalki, które wykazały się żelazną konsekwencją w grze w drugiej połowie, co zszokowało nie tylko miejscowych. Dojść do siebie nie mogła również trener AZSu – Anita Unijat:

00:00 / 00:00

– Mecz był bardzo dramatyczny, szkoda że z takim rezultatem – powiedział Andrzej Niewrzawa.

Dziewczyny walczyły, jednak w drugiej połowie zabrakło koncentracji w obronie. Nie mogę jednak powiedzieć złego słowa o moich podopiecznych

– dodał Niewrzawa.

I jeszcze opinia doświadczonej rozgrywającej Kram Startu – Joanny Wagi:

Naszą bolączką jest, że mamy tego typu przestoje. Mamy mecz pod kontrolą, a potem popełniamy kilka prostych błędów i rywal to wykorzystuje.

Tym samym elblążanki zajęły 4 miejsce w Superlidze. Był to ostatni mecz w Elblągu najlepszej zawodniczki Kram Startu – Sylwii Lisewskiej, która przenosi się do ligi rumuńskiej.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Joanna Waga, Andrzej Niewrzawa, KRAM Start Elbląg, Sylwia Lisewska
Brąz dla szczypiornistek Kram Startu Elbląg? RELACJE w Radiu Olsztyn

Dziś okaże się, czy szczypiornistki Kramu Startu Elbląg obronią trzecie miejsce w kraju, wywalczone rok temu w dramatycznych okolicznościach. Tym razem również ostatni mecz sezonu zdecyduje,...