DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Brazylijki wygrały w finale z Niemkami

Grand Slam w Starych Jabłonkach, fot. Kamil Pastusiak (KamPas Sport)

Larissa Franca i Talita Antunes wygrały turniej kobiet World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach.

Brazylijki wygrały w finale z Niemkami – Laurą Ludwig i Julią Sude 2:1. Talita Antunes nie kryła radości po turnieju:

00:00 / 00:00

Laura Ludwig, która zajęła ze swoją partnerką drugie miejsce uważa, że to był udany dla nich turniej:

O 18:30 na kort główny nad jeziorem Szeląg Mały wyjdą Polacy – Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz, którzy zmierzą się w ćwierćfinale z Łotyszami Aleksandrsem Samo-ilovsem i Janisem Smedinsem. Łotysze w 1/8mej finału wyeliminowali Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla. (pswin/as)

Więcej w plażowa
Przedostatni dzień zmagań w Starych Jabłonkach

To przedostatni dzień zmagań w turnieju z cyklu World Tour Grand Slam w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach. Wiemy już kto odbierze brązowe medale w turnieju...