Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Daniel Castellani zostaje w Olsztynie!

Daniel Castellani. Fot: indykpolazs.pl

To informacja, na którą czekali kibice siatkarzy Indykpolu AZS-u Olsztyn. Argentyński szkoleniowiec Daniel Castellani będzie trenerem drużyny w sezonie 2020/2021.

Daniel Castellani objął stery Indykpolu AZS Olsztyn 31 stycznia 2020 roku. Za jego kadencji olsztynianie w PlusLidze czterokrotnie zwyciężyli i cztery razy zaznali goryczy porażki. Ze względu na pandemię, rozgrywki PlusLigi zostały zakończone przed czasem, a akademicy ostatecznie zajęli 8. miejsce. Ostatni mecz odbył się 11 marca – siatkarze Indykpolu AZS pokonali na wyjeździe Cerrad Enea Czarnych Radom 3:1.

O przedłużeniu umowy z argentyńskim szkoleniowcem poinformował Tomasz Jankowski, prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA

Wreszcie w tym trudnym czasie możemy się pochwalić dobrą informacją. Po dwóch miesiącach negocjacji, rozmowy z Danielem Castellanim dobiegły końca. Jeden z najlepszych trenerów na świecie będzie prowadził w nowym sezonie Indykpol AZS Olsztyn i bardzo się z tego cieszę. Umowa została podpisana na rok. Teraz mamy czas, aby zastanowić się nad koncepcją nowej drużyny.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie ukrywał Daniel Castellani

Od samego początku mojego pobytu w Olsztynie, czułem się bardzo dobrze. Po miesiącu wspólnej pracy, razem z prezesem zaczęliśmy powoli myśleć o przyszłości. Po kilku spotkaniach, utwierdziłem się w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Dlatego podjęcie tej decyzji było dla mnie szybkie i przyjemne. Cieszę się, że będę mógł prowadzić Indykpol AZS Olsztyn w nowym sezonie.

 

Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS
Siatkarze i siatkarki kończą sezon. Co z tytułem mistrza Polski?

Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki podjął decyzję o zakończeniu sezonu z powodu pandemii koronawirusa. W rozgrywkach mężczyzn nie zostanie przyznany tytuł mistrza Polski. Trzy czołowe drużyny w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV